V. Garasto taurė: „Neptūnas“ patampė nervus „Chimki“ krepšininkams

Klaipėdos „Neptūnas“ tarptautiniame Vlado Garasto taurės krepšinio turnyre kaip reikiant patampė nervus Rimo Kurtinaičio treniruojamiems Maskvos srities "Chimki" krepšininkams, tačiau dvikovos pabaigoje svečiams nusileido rezultatu 80:81.

Klaipėdiečiai „Švyturio“ arenoje vykusias rungtynes pradėjo pakiliai nusiteikę ir greitai išsiveržė į priekį - 10:6, 17:12. Visgi, netrukus svečiai pajuto žaidimo ritmą ir pirmojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą – 19:19. Antrąjį kėlinį virė atkakli kova ir tik prieš pat didžiąją pertrauką „Chimki“ atitrūko 6 taškais – 35:29.

Trečiajame kėlinyje neptūniečiai, po Martyno Mažeikos taiklaus tolimo šūvio, persvėrė rezultatą savo naudai - 46:44.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 3 min. „Neptūnas“ pirmavo - 69:67 ir Mindaugas Girdžiūnas dar galėjo svečius nubausti tritaškiu metimu, tačiau kamuolys išsisuko iš krepšio.

Visgi, paskutinę dvikovos minutę tiksliau sužaidė ir pergalę šventė „Chimki“ krepšininkai.

"Neptūnas" - "Chimki" - 80:81 (19:19, 10:16, 22:19, 29:27).

"Neptūnas": Donatas Zavackas - 22 (9 atk. kam.), Daniel'is Ewing'as ir Simas Galdikas - po 11, Mindaugas Girdžiūnas - 9 (4 rez. perd.), Martynas Mažeika - 8, Gilvydas Biruta - 8, Jerai Grant'as - 6, Arvydas Šikšniu - 5 tšk.

"Chimki": Tyrese'as Rice'as - 26 tšk. (5 rez. perd.), Pau'as Davis'as - 23, Aleksas Švedas - 10, James'as Augustine'as - 9 tšk.