Trečią kartą „Trakus“ įveikę klaipėdiečiai - NKL pirmenybių finalo ketverte

Klaipėdos "Naftos-Uni-Akvaservis" ekipa prasibrovė tarp keturių stipriausių Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komandų ir tęs kovą dėl medalių.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai ketvirtadienį Klaipėdoje 79:70 (17:11, 12:18, 24:15, 26:26) palaužė NKL vicečempionę "Trakų" ekipą ir ketvirtfinalio seriją laimėjo rezultatu 3-1.

Klaipėdiečiai rungtynes pradėjo kovingai nusiteikę ir per pirmąsias dešimt minučių išsiveržė į priekį - 17:11.

Visgitituluoti varžovai nesiruošė lengvai atiduoti pergalės, priešinosi itin atkakliai ir dar iki didžiosios pertraukos išlygino rezultatą - 29:29.

Po atokvėpio minučių naftininkai vėl ėmė demonstruoti charakterį - kovėsi darniai it vienas kietas kumštis ir varžovams primetė greitą rungtynių tempą. Po trijų kėlinių klaipėdiečiai susikrovė 9 taškų persvarą - 53:44, o ketvirtajame kėlinyje vienu metu buvo atitrūkę per saugų 15 taškų atstumą ir pergalės iš rankų jau nebepaleido.

"Naftos-Uni-Akvaservis" komandą į pergalę vedė 20 taškų pelnęs Ignas Vaitkus, 17 taškų pridėjo šįkart itin kovingai ir drąsiai rungtyniavęs Donatas Norkus, 13 taškų pelnė Viktoras Chodosovskis, 12 (7 atk. kam.) - Julius Kazakauskas, 9 - Mindaugas Stašys, po 3 - Elvinas Gintvainis ir Laurynas Lučinskas, 2 - Aidas Einikis.

Iš "Trakų" komandos išsiskyrė 16 taškų surinkęs Simonas Lekys, 14 (10 atk; akm.) - Karolis Brusokas, po 10 - Dovis Bičkauskis ir Calebas Suttonas, 8 - Domantas Pipiras, 7 - Tautvydas Pauliukėnas.