Š. Jasikevičius gyrė R. Jokubaitį: jis veda mus į pergales

  • Teksto dydis:

„Barcelona“ emocijų kupinose rungtynėse antrą kartą šį sezoną įveikė Stambulo „Anadolu Efes“, o rezultatyviausias nugalėtojų gretose su 16 taškų buvo Rokas Jokubaitis.

Šalia visų gerų darbų, kuriuos aikštėje atliko įžaidėjas iš Lietuvos, jis pataikė ir paskutinį, rungtynes nulaužusį, metimą su Vasilije Micičiaus pražanga.

Po pergalės prieš Eurolygos čempionus „Barcos“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius negailėjo gražių žodžių Jokubaičiui.

„Rokas stipriai subrendo, – tautietį gyrė Š. Jasikevičius. – Nebegalima sakyti, jog jis naudojasi atsiradusia galimybe. Jis veda mus į pergales.“

Kalbėdamas apie rungtynes, Š. Jasikevičius džiaugėsi auklėtinių darbu prie savojo krepšio bei pagarbiai atsiliepė apie Eurolygos čempionus.

„Tai buvo neįtikėtina kova ir labai mums reikalinga pergalė. Ačiū fanams, kurie buvo fantastiški nuo pradžios iki pabaigos, – kalbėjo Š. Jasikevičius. – Palikti „Anadolu Efes“ mažiau 80 taškų yra gerai. Galėjome labiau kontroliuoti mačą su savo pranašumais, bet jie yra čempionai. Jie turi labai gerą komandą ir vienus geriausių gynėjų Europoje.“

„Mačas buvo toks, kokio mes ir tikėjomės, – pratęsė Š. Jasikevičius. – Mes norėjome daugiau rotuoti sudėtį, jog išlaikytume šviežumą. Sužaidėme geras rungtynes, nepaisant visų sunkumų.“

Šešioliktą pergalę per 20 turų Eurolygoje su „Barcelona“ iškovojęs Š. Jasikevičius nestokojo pasitikėjimo savo ir auklėtinių jėgomis.

„Pralaimėjome pastaruosius du mačus po paskutinių metimų, bet mes niekada nepraradome tikėjimo savimi. Dabar žaidėjai grįžta po traumų ir COVID-19 viruso. Svarbu tęsti tobulėjimą bei grįžtantiems krepšininkams pasijusti komandos dalimi. Galvoju, kad kaip komanda, mes žinome, jog turime gerą ekipą“, – tikino specialistas.

Artėjančią savaitę katalonai vyks į Kazanę, kur jų lauks vietos UNIKS iššūkis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių