„Ryto“ krepšininkai palaužė Jonavos „CBet“ komandą

Jonavos „CBet“ baigė priešsezoninių kontrolinių rungtynių ciklą: Vilniuje 104:109 (30:35, 27:30, 18:29, 29:15) pralaimėta „Ryto“ krepšininkams.

„Ryto“ krepšininkai buvo taiklesni dviejų taškų zonoje („Rytas“ – 68,3 proc., „CBet“ – 52,7 proc.), tačiau prasčiau metė baudos metimus („Rytas“ – 69 proc., „CBet“- 80 proc.). Komandos atkovojo po 40 kamuolių, tačiau „CBet“ sėkmingiau griebė kamuolius puolime.

„Pralaimėtos rungtynės. Nesvarbu, koks rezultatas, – po rungtynių sakė „CBet“ vyriausiasis treneris Mantas Šernius. – Trečias kėlinys, neprisitaikėme prie jų gynybos. Žinoma, mums šis kėlinys buvo itin naudingas. Treniruotėse tokio efekto neišgausime, todėl džiaugiuosi, kad žaidėme su „Rytu“. Pamatėme savo silpnesnes vietas, kurias taisysime“.

Rezultatyviausi „CBet“ komandoje buvo DJ Brewtonas ir Koby McEwenas, pelnę po 20 taškų. DJ Brewtono sąskaitoje – ir 10 rezultatyvių perdavimų. Erikas Venskus pridėjo 17 taškų, Bogdanas Bliznyukas – 13 taškų ir 6 atkovotus kamuolius.

„Ryto“ ekipoje sunkiai stabdomas buvo 26 taškus surinkęs Jayvonas Gravesas, po 16 taškų pridėjo Margiris Normantas ir Stevenas Enochas.