„Neptūno“ krepšininkai tik po pratęsimo iškovojo pergalę Šiauliuose

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) šeštadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda svečiuose tik pratęsimo 106:103 (28:20, 21:29, 24:25, 20:19; 13:10) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ ekipą.

Nors dar ketvirtajame kėlinyje didžiąją laiko dalį pirmavo „Neptūnas“, šiauliečiai pademonstravo kovingumą ir sugebėjo išplėšti pratęsimą. Pratęsime Klaipėdos klubas pelnė 7 taškus iš eilės (100:93) ir taip padėjo pamatus pergalei. Nors „Šiauliai“ dar sugebėjo priartėti iki 2 taškų (98:100), uostamiesčio ekipa atsilaikė ir iškovojo pergalę.

„Neptūnui“ 21 tašką pelnė Gytis Masiulis, 20 - Deividas Gailius, 16 - Osvaldas Olisevičius, 12 - Laimonas Kisielius.

„Šiaulių“ gretose 22 taškus surinko Evaldas Šaulys, 17 - Antanas Udras, po 13 - Arminas Urbutis ir Benas Griciūnas, 10 - Karolis Lukošiūnas.

„Neptūnas“ (16 pergalių/4 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o „Šiauliai“ (3/17) lieka paskutiniai, dešimti.