NBA lygoje tęsiasi solidūs I. Brazdeikio pasirodymai: vėl gerino karjeros rekordus

NBA reguliaraus sezono pabaigoje daug žaidimo laiko „Orlando Magic“ (21-46) klube sulaukiantis Ignas Brazdeikis ir vėl buvo pastebimas bei dar sykį gerino karjeros rekordus, tačiau lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose 112:122 (31:26, 31:34, 27:34, 23:28) neprilygo „Charlotte Hornets“ (33-34) ekipai.

Praėjusią savaitę sulaukęs puikių žinių dėl sugrąžintos Lietuvos pilietybės, Iggy pravarde turintis puolėjas toliau bando užsikabinti stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje.

Į NBA legendos Michaelo Jordano valdomo klubo krepšį lietuvis pralaimėtose rungtynėse per 24 žaidimo minutes įmetė 8 taškus (3/9 dvit., 1/2 trit. 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Iggy taip pat dukart suklydo ir sykį pažeidė taisykles, tačiau jam būnant aikštėje „Magic“ pelnė 5 taškais daugiau nei oponentai.

7 atkovoti kamuoliai – naujas I.Brazdeikio karjeros rekordas. Lietuvis pagerino prieš dvi dienas dvikovoje su „Celtics“ užfiksuotą pasiekimą, kai nusiėmė 4 kamuolius.

Puolėjas taip pat pagerino ir asmeninį rezultatyvių perdavimų per rungtynes rekordą, kai dar 2019-2020 metų sezone atliko 2 rezultatyvius perdavimus vilkėdamas „New York Knicks“ aprangą.

Orlando klubas Šarlotėje spardėsi maždaug du kėlinius – antrajame ketvirtyje dar turėjo 7 taškų pranašumą (33:26), o į pertrauką patraukė pirmaudami 2 taškais (52:50), tačiau antroje susitikimo dalyje „Hornets“ iniciatyvą perėmė į savo rankas ir ketvirtajame kėlinyje pabėgo nepavejamai.

Aikštės šeimininkai iš baudos aikštelės pelnė net 68 taškus – daugiausiai šiame sezone.

„Širšės“ jau šiąnakt galėjo užsitikrinti vietą „Play-in“ turnyre, kuris leistų pakovoti dėl vietos atkrintamosiose. Visgi Šarlotės klubas nesulaukė palankaus rezultato iš Čikagos – vietos „Bulls“ netikėtai 121:99 sutriuškino „Boston Celtics“.

Visgi abejonių dėl „Hornets“ dalyvavimo papildomame turnyre pasibaigus reguliariajam sezonui beveik nėra – artimiausia galimybė užsitikrinti kelialapį į „Play-in“ turnyrą bus sekmadienį, kuomet „širšėms“ reikės pergalės prieš „New Orleans Pelicans“.

„Hornets“ Rytuose žengia aštuntoje pozicijoje, o „Magic“ yra vos trylikti.

Priminsime, kad I.Brazdeikis su Orlando klubu yra pasirašęs trumpalaikę 10 dienų sutartį.

„Charlotte Hornets“: Terry Rozieras 28 (6 rez. perd.), LaMelo Ballas 27 (0/7 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), P.J.Washingtonas 23 (9 atk. kam.), Jalenas McDanielsas 13 (8 atk. kam.), Bismackas Biyombo 11 (11 atk. kam.).

„Orlando Magic“: Dwayne'as Baconas 28, Cole'as Anthony 20, R.J.Hamptonas 16, Gary Harrisas 12, Chassonas Randle'as 11.