A. Milaknis kukliai prisidėjo prie "Uniks" ekipos pergalės prieš "Jenisej" Pereiti į pagrindinį turinį

A. Milaknis kukliai prisidėjo prie "Uniks" ekipos pergalės prieš "Jenisej"

2016-04-17 14:32
BNS inf.

Dvidešimt ketvirtą pergalę 28-ose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrą vietą užimantis Kazanės „Uniks“ klubas su Artūru Milankiu, sekmadienį svečiuose 87:83 (28:19, 26:18, 13:13, 20:33) įveikęs į dešimtąją poziciją smuktelėjusią Krasnojarsko „Jenisej“ (11 pergalių ir 18 pralaimėjimai) ekipą.

Artūras Milaknis
Artūras Milaknis / unics.ru nuotr.

Lietuvio sąskaitoje 5 taškai, po 1 sugriebtą ir perimtą kamuolį, rezultatyvus perdavimas ir klaida. Per 22 minutes (21:26) A. Milaknis pataikė 1 dvitaškį iš 5 bei realizavo abu baudų metimus.

27 taškus nugalėtojams pelnė Lataviusas Williamsas, 17 – Keithas Langfordas, 16 – Joaquimas Colomas.

Šeimininkams 14 taškų pelnė Davidas Kennedy's, po 10 – Delroy'us Jamesas ir Timas Ohlbrechtas.

Šešiolikos komandų turnyre pirmauja Maskvos CSKA (27/2) klubas, o „Astana“ (7/22) krepšininkai iš Kazachstano, kuriuos treniruoja Ramūnas Butautas, lieka penkioliktoje vietoje.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų