Lietuvos 16-mečiai krepšininkai nepateko į Europos čempionato ketvirtfinalį

Italijoje vykstančio Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionato aštuntfinalyje antradienį Lietuvos rinktinė 56:67 (10:10, 17:15, 13:25, 16:17) pralaimėjo Graikijos komandai ir pasitraukė iš kovos dėl medalių.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 10:10. Įpusėjus rungtynėms, lietuviai pirmavo 27:25. Trečiajame kėlinyje lietuviai dar pirmavo 32:31, tačiau tuomet pralaimėjo atkarpą 0:10 ir atsiliko 32:41. Ketvirtajame kėlinyje graikai įgijo 17 taškų pranašumą (61:44) ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Rolando Rakučio treniruojamai mūsų šalies ekipai 13 taškų pelnė Tautvydas Baltrušaitis (12 atk. kam.), 11 - Radvilas Kneižys, 10 - Emilis Butkus. Pauliaus Murausko sąskaitoje - 5 taškai ir 11 atkovotų kamuolių.

Lietuvos krepšininkai dabar tęs kovą dėl 9-16 vietų ir išlikimo aukščiausiame divizione. Taip pat lietuviai neiškovojo kelialapio į kitais metais Bulgarijoje vyksiantį pasaulio jaunių (iki 17 metų) čempionatą.

Lietuvos 16-mečių rinktinė 2008 metais tapo Europos čempione, 2009, 2010, 2015 ir 2016 metais iškovojo sidabro medalius, o 2007 metais - bronzos.

Bryantas

Bryantas portretas
Atrodo, kad pats skaičiuoji svetimus pinigus.

pypenas

pypenas portretas
Kada sportuojančių galvose sukasi mintys (kiek aš uždirbsiu) todėl ir turime tokius rezultatus..........???????????????????????