K. ir D. Lavrinovičiai debiutavo R. Skaisgirio treniruojamoje ekipoje

Broliai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai sužaidė pirmąsias savo rungtynes Gealan-Sostinės A lygoje ir mėgėjų krepšinyje debiutavo užtikrinta pergale.

Žaidžiančiojo trenerio Rolando Skaisgirio vadovaujama „Sporto namų“ (1:1) ekipa 104:63 sutriuškino Vilniaus kolegijos (0:2) studentus.

D. Lavrinovičius aikštėje praleido 21 minutę ir per ją pelnė dvidešimt taškų (10/12 dvit.), atkovojo dvylika kamuolių ir surinko 30 naudingumo balų.

Tuo metu K. Lavrinovičius per 24 minutes surinko penkiolika taškų (5/10 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), aštuonis atkovotus kamuolius ir 22 naudingumo balus.

Buvęs LKL žaidėjas Jonas Elvikis nugalėtojams pelnė penkiolika taškų (5/8 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo aštuonis kamuolius ir surinko devyniolika naudingumo balų.

R. Skaisgirys prie pergalės prisidėjo septyniais taškais (1/7 trit., 4/4 baud.), šešiais atkovotais kamuoliais ir septyniais rezultatyviais perdavimais.