I. Buvos vedamas Vilniaus „Rytas“ atšaldė V. Šeškaus komandą

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai (20-3) atlaikė šeimininkų šturmus ir puikiai finišavę LKL rungtynėse iškovojo pergalę išvykoje prieš Jonavos „Cbet“ (10-13).

Vienintelėse LKL rungtynėse sekmadienį Ivanas Buva surengė įspūdingą pasirodymą ir padėjo „Rytui“ 91:67 (18:18, 23:23, 20:16, 30:10) laimėti karštas rungtynes Jonavoje.

Kroatas vidurio puolėjas pelnė 22 taškus, surinko net 30 naudingumo balus. Jis nebepriminė to žaidėjo, kuris atrodė nusivylęs ir norėjo palikti komandą antrajame kėlinyje per FIBA Čempionų lygos mačą praėjusį antradienį.

Puikiai finišavo ir Speedy Smithas. Įžaidėjas pelnė 10 taškų per ketvirtą kėlinį, kai Vilniaus komanda sudavė lemiamą smūgį šeimininkams.

20 pergalę ir penktąją iš eilės LKL varžybose iškovoję Vilniaus krepšininkai lieka antrojoje vietoje čempionate, kurio lyderiu lieka Kauno „Žalgiris“ (22-1) ir su kuriuo vilniečiai namie susidurs ateinantį savaitgalį.

Jonavos ekipa lieka šešta, nors sekmadienį ji turėjo ambicijų įgelti Vilniaus ekipai.

Buvusio „Ryto“ trenerio Virginijaus Šeškaus treniruojama Jonavos ekipa priešinosi du kėlinius, kurie baigėsi lygiu rezultatu.

Trečiajame kėlinyje „Rytas“ buvo atsiplėšęs 10 taškų skirtumu, bet šeimininkai vėl sugebėjo prisivyti svečius.

Tačiau galiausiai „Rytas“ šovė taip galingai, kad šeimininkai nuleido rankas ir kapituliavo.

Ketvirtą kėlinį Vilniaus komanda laimėjo 30:10.

„Cbet“: Juanas Palaciosas 14, Edvinas Šeškus ir Emmanuelis Lecomte po 12, Evaldas Šaulys ir Vitalijus Kozys po 11.

„Rytas“: Ivanas Buva 22 (7/10 dvit.), Speedy Smithas 15 (6 rez. perd.), Margiris Normantas ir Jarvis Williamsas po 11, Arnas Butkevičius 10.

Šiame straipsnyje: Vilniaus rytasLKLJonavos Cbet