Europos taurė: „Rytas“ pripažino „Fraport Skyliners“ pranašumą

Europos krepšinio taurės (Eurocup) turnyro trečijo turo rungtynėse D grupėje trečiadienį Vilniaus „Ryto“ komanda savo žiūrovų akivaizdoje 61:70 (15:15, 19:20, 16:23, 11:12) pralaimėjo Frankfurto „Fraport Skyliners“ (Vokietija) ekipai ir patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

Po atkaklios pirmosios rungtynių pusės šeimininkai turėjo 1 taško deficitą (34:35), bet po trečiojo kėlinio Frankfurto ekipa jau pirmavo 58:50. Nerezultatyviame ketvirtajame kėlinyje vilniečiams perimti kamuolio nepavyko ir jiems teko pripažinti varžovų pranašumą.

Vilniaus klubui 19 taškų pelnė D. J. Seeley, po 11 - Dominique'as Suttonas ir Evaldas Kairys (9 atk. kam.), 7 - vos 18 min. rungtyniavęs Eimantas Bendžius.

Antrąją pergalę iškovojusioje Frankfurto komandoje 23 taškus surinko Erikas Murphy'is (9 atk. kam.), 14 - Jasonas Clarkas, 11 - Trae'us Bellas-Haynesas.

Rungtynes „Siemens“ arenoje stebėjo 3822 žiūrovai.

Kitas rungtynės „Rytas“ žais spalio 24 dieną vėl namuose su Turino „Fiat“ (Italija) klubu.