Europoje nežais: atkarpą 0:21 pralaimėjusią „Wolves“ ekipą sustabdė Bulgarijos klubas

Naujai startavęs Alytaus „Wolves“ projektas šį sezoną turės tenkintis žaidimu Lietuvoje.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai sustojo trečiajame kėlinyje ir FIBA Europos taurės atrankoje 76:91 (18:21, 19:18, 13:27, 26:25) pripažino šeimininkės Samokovo „Rilski Sportist“ pranašumą.

Lietuvos klubą pražudė atkarpa trečiajame kėlinyje – „Wolves“ nesugebėjo pelnyti taškų beveik 7 minutes, o šeimininkai per šį laiką įmetė 21 tašką – 43:64.

Lemiamame ketvirtyje lietuvius į kovą grąžino trys Kristupo Žemaičio tritaškiai paeiliui, Eigirdas Žukauskas pridėjo dar vieną ir likus žaisti 4 minutes komandas skyrė 5 taškai – 69:74.

Vis dėlto mūsiškiams arčiau priartėti nepavyko – Bulgarijos klubas pataikė porą skaudžių tritaškių, „Wolves“ apmaudžiai klydo ir tarptautinio turnyro durys užsivėrė.

„Rilski Sportist“ paskutiniame atrankos etape dėl vietos pagrindiniame turnyre kausis su Haifos „Hapoel“.