D. Sirvydžio vedamas „Rytas“ patyrė nesėkmę Kazanėje

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro antrojo turo rungtynėse D grupėje trečiadienį Vilniaus „Ryto“ komanda išvykoje 73:86 (20:19, 12:22, 20:17, 21:28) pralaimėjo Kazanės „Uniks“ (Rusija) ekipai ir patyrė pirmąją nesėkmę.

„Rytas“ laimėjo pirmąjį kėlinį 20:19, bet po nesėkmingo antrojo ketvirčio jau atsiliko 32:41. Jaunojo Deivido Sirvydžio vedamas Vilniaus klubas 27-ąją min. sumažino atsilikimą iki 2 taškų (48:50). Vis dėlto „Uniks“ ekipa sugebėjo prieš lemiamą kėlinį įgyti 6 taškų pranašumą (58:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Rytas“ priartėjo iki 4 taškų (59:63), bet vėliau iniciatyva priklausė Kazanės klubui, kuris įgijo 13 taškų persvarą (80:67). Tokį pranašumą šeimininkai išsaugojo iki mačo pabaigos.

Vilniaus komandai 17 taškų pelnė 18-metis D. Sirvydis, 14 - Dominique'as Suttonas, 12 - Eimantas Bendžius, 10 - Martynas Echodas, po 6 - Mindaugas Girdžiūnas ir D. J. Seeley, 5 - Evaldas Kairys, 3 - Arnas Butkevičius.

Antrąją pergalę iškovojusioje Kazanės komandoje 19 taškų surinko Jamaras Smithas, 15 - Maksimas Šeleketo, 13 - Trentas Lockettas, 10 - Pierria Henry (9 rez. perd.).

Kovą dėl atšokusių kamuolių „Rytas“ pralaimėjo 24-34.

Kitas rungtynės Vilniaus ekipa žais spalio 17 dieną namuose su Frankfurto „Fraport Skyliners“ (Vokietija) klubu.