D. Sabonio efektas: naujoje komandoje prisistatė puikiu pasirodymu ir pergale

Domantas Sabonis puikiai prisistatė Sakramente. Lietuvis naujojoje komandoje debiutavo ne tik solidžiu žaidimu, tačiau ir iškart padovanojo „Sacramento Kings“ (21-36) pergalę 132:119 (29:37, 42:27, 28:37, 33:18) prieš „Minnesota Timberwolves“ (29-26).

Pirmuosius savo taškus kaip „karalių“ narys lietuvis pelnė nelengvu metimu iš po krepšio – tai buvo ir pirmieji komandos taškai šiose rungtynėse.

Iš viso D. Sabonis per 33 minutes pelnė 22 taškus (10/18 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo net 14 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Kings“ pelnė 4 taškais daugiau nei varžovai.

Priminsime, kad „Indiana Pacers“ D. Sabonį iškeitė antradienį, kuomet kartu su centru iš Lietuvos į Sakramentą paleido Jeremy Lambą ir Justiną Holiday.

Mainais į Indianapolį iš „Kings“ persikėlė Tyrese'as Haliburtonas, Buddy Hieldas ir Tristanas Thompsonas.

Pergalingose rungtynėse už Domantą rezultatyvesni buvo du „Kings“ žaidėjai: 30 taškų pelnęs Harrisonas Barnesas ir 27 surinkęs De'Aaronas Foxas.

Pralaimėjusiems D'Angelo Russellas pelnė 29 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Šiomis rungtynėmis „Kings“ nutraukė „Timberwolves“ penkerių iš eilės laimėtų rungtynių seriją.

Pirmajame kėlinyje Minesotos komanda turėjo 13 taškų persvarą, bet galiausiai „karaliai“ surado ritmą ir galiausiai į priekį išsiveržė 51:48, o per pertrauką buvo priekyje 71:64.

Kitas rungtynes D. Sabonis ir „Kings“ žais šeštadienį, kai išvykoje susitiks su „Washington Wizards“. Beje, Sakramento komanda Vašingtone nėra pralaimėjusi nuo 2019-ųjų.

„Kings“: H. Barnesas 30, D. Foxas 27, D. Sabonis 22 (14 atk. kam.), D. Mitchellas 18, J. Lambas 14, C. Metu 13.

„Timberwolves“: D. Russellas 29 (10 rez. perd.), A. Edwardsas 26, K. A. Townsas 21.