D. Maskoliūnas – apie pasiruošimo procesą ir galimus Danijos rinktinės pavojus

 • Teksto dydis:

Lietuvos rinktinė ruošiasi penktadienio dvikovai su Danijos rinktine, o vyriausiasis treneris Darius Maskoliūnas prieš būsimą akistatą teigė, jog treniruočių įdirbį geriausiai parodys rungtynės.

„Ką pavyko išspausti, pamatysime penktadienį ir sekmadienį. Visas procesas, manau, praėjo normaliai ir be jokių trikdžių. Kažką išmokome, tikiuosi, kad tai padarėme gerai. Praktika parodys“, – prieš dvikovą sakė strategas.

Kalbėdamas apie Danijos rinktinę, D. Maskoliūnas išskyrė varžovų lyderį Iffe Lundbergą bei pažymėjo, jog šio vakaro varžovai nejaus papildomo spaudimo.

„Turi tikrai neblogų gynėjų. Vienas iš jų žaidė ir tebežaidžia aukštame lygyje. Buvęs ACB lygos žaidėjas, dabar rungtyniauja Lenkijoje ir VTB Vieningosios lygos pirmenybėse. Kažką išskirti sunku, bet faktas, jog visi moka žaisti krepšinį ir pataikyti. Gal kiek lėtoki, bet neblogi aukštaūgiai, tačiau neapsimetinėsiu – pernelyg gerai jų nepažįstu.

Peržiūrėjus jų rungtynes iš pirmojo lango, buvo galima matyti, jog žaidžia drąsiai, jų niekas neslegia. Vis tiek jie yra priskiriami prie autsaiderių, o tai jiems suteikia laisvės, drąsos ir danai tampa pavojingais varžovams bet kam“, – apie penktadienio varžovus sakė D. Maskoliūnas.

Strategui pritarė ir komandos kapitonas Mantas Kalnietis.

„(Pasiruošti) pavyko maksimaliai, kiek galima tokiu momentu išgauti naudos. Kažko labai daug neprisiruoši, bet visiems sąlygos tokios pačios ir pasitreniravome, ką norime išgauti gynyboje, kaip pulti, įsivedėme pagrindinius pradmenis daugiau nėra laiko kažką čia sukonstruoti. Sunkiai galima įžvelgti vasaros stovyklos naudą, galbūt tik tiek, kad vasarą pasimokėme bendro žaidimo rėmo, tiek gynyboje, tiek puolime tokių mažų detalių, aišku, yra naudos, bet kad dabartinės pusė komandos ten buvo, pusė nebuvo, tai dėl to sudėtingiau.

Jaunimas atrodo gerai, kaip visada, nėra jokių bėdų, visi jauni lietuviai atvažiuoja į rinktinę duoti kažką gero, aišku, turbūt yra jaudulio, bet visa situacija su pandemija, visas startas be žiūrovų gal kažkiek tą įtampą nuims“, – pozityviai apie Lietuvos rinktinės naujokus atsiliepė M. Kalnietis.

Lietuva su Danija žais Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje. Dvikovos pradžia – 19 val. 30 min.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ei, SABONI

Ei, SABONI portretas
kiek dar ilgai KUGELIS vadovaus krepšinio RINKTINEI--sudarytai iš š i u k š l i ų ?,----Negi toks "treneris" gali daugelį kartų v i s prisiimti a t s a k o m y b ę --už komandos b l o g ą žaidimą--- ir pastoviai nedarantis i š v a d ų .
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių