Čempionų žygis tęsiasi: italus parklupdę E. Atamanas ir kompanija – finalo ketverte

Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa tęsia Eurolygos čempionų titulo gynybą ir dramatiškai žengė į finalo ketvertą.

Ergino Atamano auklėtiniai namuose 75:70 (19:11, 23:32, 20:15, 13:12) palaužė Milano „Armani Exchange“, laimėjo ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių 3-1 ir penktąjį kartą klubo istorijoje iškopė tarp keturių stipriausių Eurolygos klubų.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui trapų 4 taškų pranašumą (62:58) turėjo šeimininkai, tačiau italai surengė atkarpą 10:2 ir likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos po Sergio Rodriguezo baudų metimų išsiveržė į priekį 4 taškais (68:64).

Visgi „Anadolu Efes“ turėjo atsaką: Tiboras Pleissas ir Vasilije Micičius pelnė po dvitaškį, Chrisas Singletonas sumetė 3 baudas ir likus pusantros minutės priekyje jau buvo turkai (71:68).

Kitoje atakoje Devonas Hallas atakavo netiksliai, Shane'as Larkinas taip pat buvo netikslus ir likus pusei minutės šansą turėjo italai, tačiau Luigi Datome tritaškis buvo netikslus.

Likus 11 sekundžių Larkinas sumetė baudas (73:68), tačiau svečiai nepasidavė: Luigi Datome smeigė tritaškį (70:73).

Visgi tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti Italijos ekipai: pergalę baudų metimais įtvirtino Micičius.

Stambulo komandoje išsiskyrė sezono mačą sužaidęs Tiboras Pleissas, kuris per 33 minutes pelnė 25 taškus (5/6 dvit., 3/3 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei surinko 37 naudingumo balus.

20 taškų (5/6 dvit., 2/7 trit., 4/5 dvit.), 5 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 25 naudingumo balus pridėjo Micičius.

Milano ekipos gretose išsiskyrė Kyle'as Hinesas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 10 taškų (5/6 dvit., 0/1 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

„Anadolu Efes“: Tiboras Pleiss 25 (5/6 dvit., 3/3 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam., 2 blok., 37 naud.), Vasilije Micičius 20 (5/6 dvit., 2/7 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud.), Shane'as Larkinas 8 (0/6 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Armani Exchange“: Luigi Datome 21 (6/8 dvit., 3/10 trit.), Kyle'as Hinesas 10 (5/6 dvit., 12 atk. kam.), Devonas Hallas 9 (1/6 trit.), Shavonas Shieldsas 8 (1/7 dvit., 2/3 trit., 4 rez. perd., 5 kld.), Sergio Rodriguezas 7 (1/6 trit., 7 rez. perd.).