Simonas Krėpšta pasaulio orientavimosi sporto čempionate 20-tas

Prancūzijoje vykstančiame pasaulio orientavimosi sporto čempionate trečiadienį sportininkai varžėsi ilgoje trasoje. Geriausiai iš Lietuvos atstovų sekėsi kauniečiui Simonui Krėpštai, kuris tarp 45 finale startavusių sportininkų užėmė 20-tą vietą, jis 15,8 km su 31 kontroliniu punktu trasą įveikė per 2:08:29 min.

Dar vienas finale startavęs lietuvis Donatas Stulgys trasoje užtruko 2:25:10 min. ir buvo 35-tas. Čempionu tapo varžybų šeimininkas prancūzas Thierry Gueorgiou, jis trasą įveikė per 1:47:29 min., sidabro medalį iškovojo Suomijos sportininkas Pasi Ikonen (1:51:56 min.), o bronza atiteko kitam Prancūzijos atstovui Francois Gonon (1:53:35 min.).

Moterų grupėje ilgos trasos finale startavo trys Lietuvos atstovės. Geriausią rezultatą parodė Kristina Rybakovaitė, kuri 10,3 km su 21 kontroliniu punktu trasą įveikė per 1:57:34 min. ir užemė 34-tą vietą, Sandra Paužaitė (1:58:02 min.) buvo 35-ta, o Inga Kazlauskaitė trasoje užtrukusi 2:10:17 min. liko 41-a.

Pasaulio čempione tapo Švedijos atstovė Annika Billstam (1:22:26 min), sidabro apdovanojimą iškovojo Čekijos sportininkė Dana Brozkova (1:26:54 min.), o bronza atiteko dar vienai švedei Helenai Jansson (1:29:55 min.).

Penktadienį sportininkai varžysis vidutinėje trasoje, o Pasaulio čempionatas baigsis šeštadienį, estafečių varžybose.

Šiame straipsnyje: S.KrėpštaOrientacinės