Senukai atsitiesia: „Spurs“ laimėjo Oklande

Pranašumą Vakarų konferencijos pusfinalyje susigrąžino San Antonijaus „Spurs“ komanda, kuri svečiuose 102:92 (32:23, 25:25, 22:21, 23:23) pranoko Oklando „Warriors“ krepšininkus ir serijos rezultatas tapo 2–1.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje devynis taškus be atsako pelniusi „Warriors“ sumažino savo deficitą iki minimalaus, bet „Spurs“ netrukus susigrąžino iniciatyvą.

Svečiai pataikė 2 tritaškius iš eilės ir beveik penkių minučių atkarpą laimėjo 11–1 (90:79). Per likusį laiką skirtumas tarp komandų daugiau nei per 5 taškus sumažėjęs nebuvo.

Teksaso klubą pirmoje rungtynių dalyje į priekį vedė 25 taškus pelnęs Tony Parkeris. Per likusius du kėlinius prancūzas surinko 7 taškus.

G.Popovičiaus auklėtiniai pataikė 51 proc. metimų, o „Warriors“ – 39.

Kitas mačas taip pat vyks Oklande.

„Spurs“: Tony Parkeris 32 (11/19 dvit., 2/4 trit., 4/7 baud.), Timas Duncanas 23 (10 atk. kam.), Kawhi Leonardas 15 (9 atk. kam.), Manu Ginobili 12, Borisas Diaw 9.

„Warriors“: Klay Thompsonas 17 (4/15 dvit., 3/5 trit., 8 atk. kam.), Stephenas Curry 16 (8 rez. perd.), Carlas Landry 14 (7 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 12 (8 atk. kam.), Jarrettas Jackas 11.

Šiame straipsnyje: Tonny ParkerisSpursNBAWarriors