Po itin emocingų rungtynių Čikagoje pergalę šventė „Heat“

LeBronas Jamesas lemiamame ketvirtyje ištempė Majamio „Heat“ komandą į antrą pergalę paeiliui Rytų konferencijos pusfinalyje.

Eriko Spoelstros auklėtiniai išvykoje 104:94 (25:25, 27:25, 18:20, 34:24) palaužė Čikagos „Bulls“ krepšininkus.

„Heat“ persvėrė serijos rezultatą 2–1 ir kitas mačas taip pat vyks Čikagoje.

Šeimininkai vis dar vertėsi be Luolo Dengo, Kirko Hinricho ir Derricko Rose‘o.

„Heat“ komanda į priekį kiek atitrūko tik susitikimo pabaigoje. Likus žaisti 4 minutes ji pirmavo 85:83, tačiau laimėjo atkarpą 5–0 (90:83).

Per likusias pustrečios mačo minutes L.Jamesas pelnė 10 taškų ir neleido „Bulls“ ekipai priartėti daugiau nei per 4 taškus.

Rungtynės anksčiau laiko pasibaigė „Bulls“ aukštaūgiui Nazrui Mohammedui. Jis antroje kėlinio pradžioje jau po teisėjo švilpuko pastūmė L.Jamesą, šis krito ant parketo ir N.Mohammedas buvo išvytas iš aikštės.

Po to Tomas Thibodeau vertėsi tik 7 žaidėjais, rungtynių dėl asmeninių pražangų taip pat nebaigė du krepšininkai.

Chrisas Boshas „Heat“ komandoje sugriebė 19 atšokusių kamuolių ir pagerino karjeros atkrintamųjų rekordą.

Majamio klubas krepšį atakavo 50 proc. taiklumu (35/70).

„Heat“: LeBronas Jamesas 25 (4/13 dvit., 2/4 trit., 11/11 baud., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Chrisas Boshas 20 (19 atk. kam.), Norrisas Cole‘as 18, Dwyane‘as Wade‘as 10, Mario Chalmersas ir Shane‘as Battieras po 9.

„Bulls“: Carlosas Boozeris 21 (10/15 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), Jimmy Butleris ir Nate‘as Robinsonas po 17, Marco Belinelli 16, Joakimas Noah 15 (11 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: LeBronas JamesasHeatNBABulls