Olimpinio medalio savininkė D. Karalienė grįžta į didįjį sportą

 • Teksto dydis:

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja, pasaulio ir Europos čempionė irkluotoja Donata Karalienė grįžta į didįjį sportą. Ketvirtadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Vykdomojo komiteto posėdyje sportininkė įtraukta į olimpinių kandidatų sąrašą.

Sportininkės kandidatūrą į olimpinių kandidatų sąrašą pateikė Lietuvos irklavimo federacija. Irkluotojai taip pat bus skiriama olimpinė stipendija. 31 metų D. Karalienė apie karjeros pabaigą paskelbė 2017-aisiais.

„Palikdama sportą Donata sakė, kad nori pailsėti, o pailsėjusi galbūt sugrįš. Džiaugiuosi, kad taip ir įvyko. Ji labai talentinga sportininkė, iškovojusi Lietuvai daug reikšmingų pergalių. Tikiu, kad netrukus jų bus dar daugiau“, – sakė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Pirmasis naujai išrinkto LTOK Vykdomojo komiteto posėdis vyko nuotoliniu būdu. Jame buvo patvirtinti individualių sporto šakų olimpinių stipendijų kriterijai, galiosiantys iki 2021 metų spalio 31 dienos. Patvirtintas ir olimpines stipendijas gausiančių sportininkų sąrašas, jas gaus 106 Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatai.

LTOK Vykdomasis komitetas patvirtino ir lėšų paskirstymo kriterijus individualių sporto šakų rinktinėms, mokomajam sportiniam darbui ir parengiamosioms varžyboms lapkričio-gruodžio mėnesiams.

Vykdomasis komitetas LTOK direktorato generaliniu direktoriumi patvirtino LTOK generalinį sekretorių Valentiną Paketūrą, o Lietuvos olimpinio fondo (LOF) valdybos pirmininke – LTOK prezidentę D.Gudzinevičiūtę. Posėdyje taip pat buvo pristatytos LTOK ir LOF trečiojo šių metų ketvirčio biudžeto apyskaitos.

LTOK prezidentė D.Gudzinevičiūtė pristatė informaciją apie nuotoliniu būdu vykusias dvi IOC konferencijas, kuriose dalyvavo LTOK atstovai. Posėdžiuose buvo kalbama apie pasirengimą kitais metais vyksiančioms Tokijo olimpinėms žaidynėms ir dalyvių saugumo užtikrinimą.

Rengiantis 2022 metų Pekino žiemos olimpinėms žaidynėms patvirtinta Lietuvos misijos vadovė LTOK projektų vadovė Agnė Vanagienė.

LTOK Vykdomojo komiteto posėdyje dalyvavo visi spalio 9 dieną vykusioje LTOK Generalinės asamblėjos rinkimų sesijoje išrinkti nariai:

– Daina Gudzinevičiūtė, TOK narė, LTOK prezidentė (VK pirmininkė).

– Naglis Nasvytis, LTOK viceprezidentas, Lietuvos buriuotojų sąjungos prezidentas.

– Saulius Galadauskas, LTOK viceprezidentas, Lietuvos sporto meistrų asociacijos prezidentas.

– Lilija Vanagienė, LTOK viceprezidentė, Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė.

– Valentinas Paketūras, LTOK generalinis sekretorius.

– Darius Čerka, LTOK iždininkas, Lietuvos tinklinio federacijos prezidentas.

– Inga Navickienė, Lietuvos stalo teniso asociacijos prezidentė.

– Dalia Kutkaitė, Lietuvos gimnastikos federacijos viceprezidentė.

– Vaidas Budrauskas, Asociacijos „Hockey Lietuva“ generalinis sekretorius.

– Donatas Pasvenskas, Lietuvos rankinio federacijos prezidentas.

– Gintaras Skorupskas, Lietuvos sportinių šokių federacijos prezidentas.

– Mindaugas Griškonis, olimpiečių atstovas.

– Gintaras Jasiūnas, Lietuvos savivaldybių sporto padalinių vadovų asociacijos prezidentas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Valio

Valio portretas
bus pergaliu !!!
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių