Marijampolės „Sūduva“ iš Klaipėdos „Atlanto“ atėmė taškų

Lietuvos futbolo A lygos lyderis Klaipėdos „Atlantas“ namuose nesugebėjo įveikti daugkartinės čempionato prizininkės Marijampolės „Sūduvos“.

Lietuvos futbolo A lygos X ture Klaipėdos „Atlantas“ Gargžduose su Marijampolės „Sūduvos“ ekipa sužaidė lygiosiomis – 2:2 (1:2).

„Gaila, praradome du taškus“, - po varžybų liūdnai konstatavo abu įvarčius šeštadienio varžybose pelnęs Klaipėdos komandos žaidėjas Gediminas Kruša.

Tačiau pirmajame kėlinyje atrodė, kad „Atlantas“ gali prarasti ir tris taškus, nes „Sūduva“ prieš uostamiesčio ekipą pirmavo rezultatu 2:0.

22 min. įvartį pelnė „Sūduvos“ legionierius Maximiliano Ugge, po 7 min. rezultatą padvigubino Valentinas Baranovskis.

42 min. rezultatą sušvelnino ir intrigą varžybose grąžino Gediminas Kruša.

Antrajame kėlinyje už žaidimą ranka baudos aikštelėje iš aikštės buvo pašalintas M.Ugge ir 57 min. vėl pasižymėjo baudinį taikliai realizavęs G.Kruša.

Nors per likusį laiką „Atlantas“ akivaizdžiai perėmė žaidimo iniciatyvą, sustiprino puolimą, tačiau dar vieno įvarčio įmušti nebepavyko.

Antradienį, gegužės 7 dieną, „Atlantas“ Gargžduose žais su Vilniaus „Žalgiriu“. Sirgaliai jau dabar laukia šios principinės dvikovos, nes klaipėdiečiai dega noru vilniečiams atkeršyti už pralaimėjimą Lietuvos futbolo federacijos taurės pusfinalyje.

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos "Atlantas"         9 7 1 1 18:8  22
2. Vilniaus MFD "Žalgiris"      8 6 1 1 17:4  19
3. Panevėžio "Ekranas"          8 5 1 2 20:11 16
4. Pakruojo "Kruoja"            9 4 2 3 14:13 14
5. Marijampolės "Sūduva"        9 3 3 3 16:13 12
6. Šiaulių "Šiauliai"           8 3 3 2 12:11 12
7. Gargždų "Banga"              8 1 1 6  6:17  4
8. Tauragės "Tauras"            9 1 1 7  8:20  4