M. Gotze: atvykau žaisti į geriausią pasaulio klubą (interviu)

Liepos 1 dieną Mario Gotze tapo oficialiu Miuncheno „Bayern“ nariu. Vokietijos rinktinės saugas naujajame klube vilkės 19 numeriu pažymėtus marškinėlius. M.Gotze jau dalyvavo pirmojoje savo treniruotėje su Pepu Guardiola, tiesa, pilna jėga saugas dar negalėjo treniruotis.

Priminsime, kad „Bayern“ net nepasibaigus sezonui pranešė, jog Dortmundo „Borussia“ klube žaidęs M.Gotze papildys jų gretas. Vokietis į „Bayern“ persikėlė už 37 milijonus eurų.

Tai daugumai „Borussia“ fanų pasirodė lyg išdavystė ir jie peikė M.Gotze pasirinkimą. Tačiau laiko neatsuksi atgal ir M.Gotze vilki jau „Bayern“ marškinėlius. Po pirmos jo treniruotės, oficialius „Bayern“ puslapis paėmė iš saugo interviu, kuriame M.Gotze teigė, kad jis prisijungė prie geriausio pasaulio klubo. Tokie žodžiai turėjo dar labiau įskaudinti „Borussia“ komandos sirgalius.

Mario Gotze interviu:

fcbayern.de: Mario, sveikas atvykęs į „Bayern“ klubą. Ką jautei, kai atvykai į klubo būstinę kaip „Bayern“ žaidėjas?

Mario Gotze: „Dabar jaučiuosi labai gerai, tačiau aš čia esu tik kelias dienas, todėl dar nesugebėjau sudalyvauti pilnoje treniruotėje. Laukiu kada pradėsiu treniruotis visa jėga“.

Ar jaudinaisi kai pirmą kartą įėjai į persirengimo rūbinę?

„Jaudintis čia yra netinkamas žodis. Mane slėgė teigiama įtampa. Tu nežinai kas tavęs laukia, todėl suimi save į rankas ir tiesiog apsižiūri. Tačiau daug laiko neprireikė, kad prie visko priprasčiau. Man padėjo tai, kad beveik pusę komandos pažinojau iš nacionalinės rinktinės“.

Gaila, bet kol kas tu negali treniruotis su visais komandos draugais. Kokios sportinės formos dabar esi?

„Taip, tai vienintelis dalykas, kuris mane erzina. Po raumens traumos jaučiuosi jau daug geriau, tačiau bėgioti dar negaliu“.

Koks yra tavo tikslus reabilitacijos planas?

„Nėra nustatytas tikslus pasveikimo laikas. Kiekvieną dieną mes nusprendžiame kaip galiu treniruotis ir kokius pratimus galiu atlikti. Šiuo metu aš sportuoju naudodamas elipsinį treniruoklį. Greitai man bus atlikti MRI tyrimai, kurie ir parodys kokia šiuo metu yra mano būklė. Tačiau aš esu įsitikinęs, kad per artimiausias dvi savaites aš jau galėsiu pradėti bėgioti, o per mėnesį aš jau būsiu pasiruošęs treniruotis su visa komanda“.

Prisiminus kelis mėnesius atgal, ar Dortmundą palikti buvo skaudu?

„Žinoma, kad taip. Ten aš užaugau ir beveik visą savo karjerą praleidau su BVB. Turėjau palikti savo šeimą ir draugus. Tačiau aš labai laukiu naujo iššūkio „Bayern“ klube. Būtent to aš ir norėjau. Esu pasirengęs žengti naują žingsnį savo karjeroje kartu su „Bayern“. Štai kodėl aš esu čia“.

Kokiais aspektais tave labiausiai suviliojo „Bayern“ klubas?

„Jų buvo labai daug: klubas, komanda, treneris, filosofija, perspektyvos. Aš tiesiog jaučiu, kad tai man puikiai tinkantis klubas. Aš atvykau žaisti į geriausią pasaulio klubą ir tai yra labai rimtas iššūkis. Žinoma, Miunchenas taip pat yra nuostabus miestas“.

Ypač, kai Memingenas, vieta kur tu gimei, nėra toli nuo Miuncheno...

„Teisingai. Mano seneliai vis dar ten gyvena, o tai yra labai gerai. Mano vyresnysis brolis žaidžia už „Unterhaching“ (Miuncheno priemesčio klubas trečiojoje lygoje), todėl bent dalis šeimos bus šalia manęs Miunchene“.

Kokius pirmuosius įspūdžius paliko Pepas Guardiola?

„Superinius. Jis su savimi atsivežė labai daug varomosios jėgos, o jo propaguojama filosofija man puikiai tinka. Jis dirba labai atsipalaidavęs ir yra draugiškas su žaidėjais. Esu tikras, kad jis mus nuves labai toli ir tai bus labai naudinga“.

Tu gali žaisti visose atakuojančiose pozicijose, taip pat ir netikro puolėjo („false 9“) pozicijoje...

„Paskutinį kartą joje žaidžiau Vokietijos rinktinėje. Taip pat jaunimo rinktinėse dažnai žaisdavau šioje pozicijoje, taigi „Bayern“ klube taip pat galiu atlikti šią rolę, tačiau mes kalbame per toli į ateitį. Pirmiausia, man reikia pasveikti ir pradėti treniruotis pilna jėga. Tik tada treneris nuspręs kur mane naudos“.

Ko „Bayern“ fanai gali tikėtis iš Mario Gotze ateinančiame sezone?

„Manau, kad jie gali laukti naujo „Bayern“ klubo. Aš atiduosiu visas jėgas, kad tik mes turėtumėme sėkmingą sezoną“.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių