Kovos dėl Didžiosios „Kauno dienos“ taurės

Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) ir dienraščio "Kauno diena" organizuotame turnyre šiandien paaiškės, kam atiteks Didžioji "Kauno dienos" taurė, o rytoj – Supertaurė.

Dėl Didžiosios taurės ir metinės dienraščio "Kauno diena" prenumeratos kovos seni varžovai – "Voluktė" ir "Top Sport-Arx Baltica". Mažajame finale kausis "Forto siena" – VDU-2.

Prieš kelias dienas pasibaigusį Mažosios dienraščio taurės turnyrą laimėjo "Voluktės" dubleriai.

Didžiosios taurės turnyre tradiciškai dalyvauja stipriausios Kauno krepšinio mėgėjų komandos, susistiprinusios 2–3 profesionaliais žaidėjais.

Pusfinalyje "Voluktė" (treneris Gediminas Stelmokas) 97:86 nugalėjo VDU-2 (treneris Arūnas Juknevičius), o "Top Sport-Arx Baltica" (treneris Gintaras Staniulis) 83:77 įveikė "Forto sieną" (treneris Kęstutis Žarnauskas).

"Voluktė" ir "Top Sport-Arx Baltica" šiemet jau kovėsi KKML A lygos finale, kur 80:72 laimėjo "Top Sport-Arx Baltica".

Dėl Didžiosios "Kauno dienos" taurės kovos nemažai žinomų krepšininkų. "Voluktei" atstovauja Rusijoje žaidęs buvęs žalgirietis Vidas Ginevičius, Vilniaus "Sakalų" atstovas Arvydas Šikšnius, Jonavos "Malstos" puolėjas Povilas Stasiulionis, taip pat – Darius Maskoliūnas, Nerijus Zabarauskas, Mindaugas Burneika.

Nemažai garsių pavardžių yra ir "Top Sport-Arx Baltica" gretose – tai Saulius Štombergas, Tomas Masiulis ("Aisčiai"), Vytautas Tatarūnas, Rolandas Mačiulaitis, Singaras Tribė, Vaidas Jurgilas, Dainius Staugaitis, Vaidas Stiga, Paulius Motiejūnas, Gintaras Staniulis.

"Forto sienai" šiame turnyre talkina Egidijus Dimša ("Aisčiai"), Paulius Počiuipa (Kėdainių "Nevėžis") ir Tomas Rinkevičius ("Aisčiai"), VDU-2 komandoje žaidžia Tomas Rakauskas ("Aisčiai"), Rokas Čepanonis ("Žalgirio" dubleriai),

Šiemetiniame turnyre dalyvavo devynios komandos. Pirmame etape kovos vyko dviejuose pogrupiuose, o po to pagal užimtas vietas buvo žaidžiama atkrintamosiose varžybose.

Didžiosios taurės finalo kovos šįvakar vyks krepšinio mokyklos "Aisčiai" sporto salėje (Miško g. 1A).