JSO atletų sezoną vainikavo čempionų titulai

Nidoje vykusiame 35-ajame pasaulio (WFF-WBBF International) fitneso (kūno rengybos) čempionato etape ir Nidos mero taurės turnyre puikiai pasirodė Kauno atletai.

Jaunalietuvių sporto organizacijos (JSO) atstovai Vilma Povilionienė ir Titas Kazakevičius užėmė pirmąsias vietas. V. Povilionienė šiame turnyre iškovojo pasaulio moterų profesionalų čempionės titulą, o T. Kazakevičius triumfavo jaunimo vyrų kategorijoje.

Trenerio Vytauto Mikuckio auklėtinei V. Povilionienei šį sezoną tai toli gražu ne pirmasis titulas. Ji pavasarį tapo 39-ojo WORLD GRAND PRIX turnyro, vykusio 2024 m. balandžio 27 d. Kandavoje (Latvija), moterų bikinio kategorijos pirmos vietos laimėtoja. Pagrindinį trofėjų kaunietė laimėjo ir 25-ajame profesionalų turnyre „Visata“ (25-th AM-Pro „Universe“) Klaipėdoje. Ten ji neturėjo lygių moterų bikinio kategorijoje. Be to, savo trofėjų lentyną kaunietė papildė Vilkaviškio mero taure. Pernai ji tapo 56-ojo Gintarinio prizo turnyro „Amber Prix International” absoliučia moterų nugalėtoja.

T. Kazakevičius, kurį varžyboms taip pat rengia V. Mikuckis, taip pat šventė pergalę Vilkaviškio mero taurės turnyre.

Kiti 35-ojo pasaulio (WFF-WBBF International) fitneso (kūno rengybos) čempionato rezultatai: