Jau galima patęsti abonementus į kito sezono „Žalgirio" rungtynes

Ištikimiausi Kauno „Žalgirio“ gerbėjai jau nuo šiandien gali prasitęsti savo abonementus naujajam 2013-2014 m. sezonui. Nepakartojamą atmosferą „Žalgirio“ arenoje kuriantys aistruoliai jau yra įrodę, kad jų palaikymas padeda komandai įveikti visas kliūtis.

„Prieš porą savaičių pristatydami ilgalaikę „Žalgirio“ viziją minėjome, kad artimiausiais sezonais Kauno „Žalgirio“ sirgalių palaikymas bus gyvybiškai svarbus. Praėjusio sezono pabaigoje iš gniaužtų išsivadavęs „Žalgiris“ tapo visų mūsų komanda. Net ir susvyravus „Žalgirio“ laivui aistruoliai kiekvienose rungtynėse komandą stūmė į priekį, todėl šį sezoną žalgiriečiams stojantis ant kojų, tikimės dar gausesnės „Žalgirio“ arenos tribūnų paramos. Neabejojame, kad už tai krepšininkai atsilygins nepalenkiamu ryžtu ir kausis dėl kiekvieno žiūrovo, o šie žalgiriečiams atsidėkos meile ir palaikymu. Be to, šiemet į „Žalgirio“ areną sugrįš ir LKL reguliariojo sezono dvikovos“, - teigė Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

Antrus metus iš eilės Eurolygos lankomumo rekordus mušusios „Žalgirio“ arenos aistruolių svarbą minėjo ir prie komandos vairo sugrįžęs treneris Ilias Zouros.

„Laukiu tos akimirkos, kai vėl galėsiu įžengti į „Žalgirio“ areną, nes čia yra krepšinio namai. O juos sukuria šauniausi fanai Europoje, kurie puikiai išmano krepšinį. Žinau, kad abonementų turėtojai kiekvienais metais įrodo savo ištikimybę „Žalgiriui“ ir yra pagrindinė sirgalių armijos dalis. Tikiu, kad šiemet ji taps dar gausesnė“, - Lietuvos čempionų aistruolius gyrė I.Zouros.

Kaip ir praėjusią vasarą prasitęsti ar įsigyti abonementus bus galima visose Bilietai.lt kasose bei internetu. Prasitęsti abonementą šiemet kainuos vos nuo 115 Lt (įskaitant mokesčius), o dar daugiau privilegijų sulauks Kauno „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai ir suskubsiantys jais tapti. Jie ne tik galės pasinaudoti iki 50 proc. nuolaida, bet ir turės galimybę pasibaigus abonementų pratęsimo etapui pirmieji išsirinkti norimas vietas arenoje.

Praėjusį sezoną „Žalgiriui“ pristačius vardines abonementų korteles, norintieji prasitęsti abonementus tai gali padaryti net neišeidami iš namų – internetu. Naująjį sezoną žyminti holograma ant abonemento kortelės jiems bus užklijuota pirmųjų oficialių sezono rungtynių metu.

Abonementų atnaujinimo etapas vyks liepos 3-21 dienomis. Jo metu „Žalgirio“ arenoje praėjusį sezoną turėtos vietos išliks saugios, nes kortelių savininkai abonementus pratęsti galės tik į tas pačias vietas. Liepos 23-28 dienomis abonementus į norimas vietas galės išsirinkti „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai, o visuotinė prekyba abonementais prasidės nuo liepos 29 dienos.

Žalgiriečiams patekus į Eurolygos „Top 16“ etapą, abonementų turėtojai galės juos prasitęsti su 30 proc. nuolaida.

Daugiau informacijos www.zalgiris.lt, tel. (8 37) 45 24 59.NAUJAUSI KOMENTARAI

f

f portretas
komandos nežinom o jau galima pirkti abonementus, įdomiai įdomiai

info LIETUVOS ŽEMĖ

info LIETUVOS ŽEMĖ portretas
Visiems visiems visiems Vengrijos įstatymų leidėjai gruodžio 17 dieną didele persvara nubalsavo už konstitucijos pataisą, uždrausiančią užsieniečiams pirkti Vengrijos žemės ūkio sklypus. Tačiau Lietuvos įstatymų leidėjams vengriškas pavyzdys yra nereikalingas. Todėl mes patys išsaugokim protėvių palikimą Lietuvą savo vaikams. Burkimės ir organizuokim referendumą. Nes Lietuvos žemių išpardavinėjimas užsieniečiams yra sukčių sumanytas Lietuvos naikinimas. Lietuvos žemės referendumo savanorių grupė didėja, bet nėra pakankamai didelė pradėti parašų rinkimą. Labai trūksta žmonių, kurie galėtų padėti organizuotis ir platinti žinią. Reikalinga suburti bent 3000 žmonių savanorių grupę daugiau nei 300000 parašų surinkimui. **************************************************** Registracija: tel. 8 698 02118 pranciskus.sliuzas@kaisiadorys.lt **************************************************** Šie metai yra lemtingi Lietuvai. Aktyviai dalyvaukim v i s i. S a v a n o r i ų paieškai liko 59 dienos.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių