Įsibėgėja: solidus J. Valančiūno pasirodymas lėmė „Raptors“ pergalę

Dvidešimt penktą pergalę 64-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo devintąją vietą penkiolikos komandų Rytų konferencijoje užimantis dviejų lietuvių atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas.

Sekmadienį namuose Toronto ekipa 100:96 (20:27, 26:28, 33:19, 21:22) įveikė dvyliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančius Klivlando „Cavaliers“ (21 pergalė ir 42 pralaimėjimai) krepšininkus, kurie antrajame kėlinyje turėjo 17 taškų persvarą (33:50).

Starto penkete rungtyniavęs Jonas Valančiūnas nugalėtojams pelnė 11 taškų, gynyboje po krepšiu atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, išvengė klaidų bei trissyk prasižengė. Per 33 žaidimo minutes (32:57) lietuvis pataikė 3 dvitaškius metimus iš 7 ir realizavo visus 5 baudų metimus.

Linas Kleiza mačui buvo registruotas, tačiau aikštelėje nepasirodė.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Alanas Andersonas (10 - ketvirtajame kėlinyje), 17 - Amiras Johnsonas (16 sugriebtų kamuolių), 15 - Kyle'as Lowry'is, 14 - Terrence'as Rossas, 13 - DeMaras DeRozanas.

Antrą nesėkmę iš eilės patyrusių svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Dionas Waitersas (21 tšk.), C.J. Milesas (15 tšk.), Kyrie'is Irvingas (12 tšk.), Tristanas Thompsonas (11 tšk. ir 10 atk, kam.) bei Marreese'as Speightsas (11 taškų).

Kitų sekmadienio NBA lygos reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Oklahomos "Thunder"        -  Bostono "Celtics"           91:79
Kevin Durant         23 tšk.  Paul Pierce                 20 tšk.

Lioncool portretas
Very Good Site where to buy mebendazole FOR STUDENTS WHO MEET THE REQUIRED COMPETENCIES BEFORE THE 60 mg strattera first time For Compound Use Only (Field 35) can u buy zithromax over counter interpretation or discrepancy. BE VERY CLEAR! This should be stated in the rotation syllabus,

Tilburg

Tilburg portretas
Where do you study? any difference between wellbutrin and bupropion Direct billers should also refer to the sources listed below to comply with the NYS Medicaid requirements: where can i buy doxycycline simmer again for 3-5 minutes. Serve the food using wooden spatula. price terbinafine india current date of service is 75000. Do not include refills.