Bėgikas B. Mickus pasaulio jaunimo čempionate iškopė į pusfinalį

Lenkijoje vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionate sėkmingai penktadienį atrankos barjerą įveikė ir į 800 m bėgimo rungties pusfinalį pateko Benediktas Mickus.

Lietuvis nuotolį įveikė per 1 minutę 49,05 sekundės ir trečiajame atrankos bėgime finišavo penktas, o tarp visų 33-jų atrankos dalyvių buvo šeštas.

Greičiausiai 800 m kvalifikacijoje bėgo tunisietis Riadhas Chninni (1:48,40), etiopas Teddese'as Lemi (1:48,45) bei kanadietis Robertas Heppenstallas (1:48,69).

Šeštadienį pusfinalyje varžysis 24 atletai.

Penktadienį nepasisekė 100 m barjerinio bėgimo atrankoje startavusiai Gretai Plečkaitytei, kuri pirmajame atrankos bėgime sugaišo 14,38 sekundės ir finišavo penkta, o tarp 45-ių dalyvių liko 38-ta. Nuo 24-osios pozicijos, suteikiančios teisę varžytis pusfinalyje, lietuvę skyrė 0,56 sekundės.

Taip pat kukliai ieties metimo kvalifikacinėse varžybose startavo ir Modestas Musteika, kuris vieninteliu įskaitiniu – pirmuoju – bandymu įrankį nuskraidino 67,36 m ir buvo penkioliktas B grupėje, o bendroje įskaitoje tarp 35-ių sportininkų liko 29-as. Finale varžysis net 14 kvalifikacinį normatyvą (72,50 m) įveikusių sportininkų.

Penktadienį atrankos varžybose dar startuos trišuolininkė Diana Zagainova.