„Sūduvos“ pergalių kalvis V. Čeburinas treniruos vilniečius

Į Lietuvos futbolą iš Kazachstano sugrįžta Vladimiras Čeburinas: buvęs Marijampolės "Sūduvos" strategas treniruos pagrindinius suvalkiečių konkurentus – Vilniaus žalgiriečius.

V.Čeburinas su "Sūduvos" vienuolike 2017–2019 m. iškovojo tris A lygos čempionų titulus, laimėjo LFF taurę, dukart – Supertaurę, taip pat tris sezonus iš eilės pasiekė Europos futbolo lygos atrankos ketvirtą etapą. Kazachstanietis triskart išrinktas geriausiu metų treneriu Lietuvoje.

Patyręs specialistas su sostinės "Žalgirio" klubu pasirašė sutartį 2021 m. sezonui, tačiau numatyta galimybė ją pratęsti.

"Pastaraisiais metais mano planus pakoregavo pandemija, bet turėjau galimybę daugiau laiko praleisti su šeima, o tai man labai svarbu. Labai džiaugiuosi, kad pavyko susitarti su "Žalgiriu". Tai klubas su giliomis tradicijomis ir aukštais tikslais. Tikiuosi prie to, kas jau sukurta, pridėti kažką naujo ir išsaugoti nugalėtojų dvasią, – sakė V.Čeburinas. Nemanau, kad prireiks daug pokyčių, stengsiuosi labiau patobulinti tiek komandos gynybą, tiek puolimą. Bet kokiu atveju svarbiausia – ne stilius, o tinkamai paruošti ekipą ir su ja pasiekti rezultatą."

Pirmosios oficialios naujo Lietuvos futbolo sezono rungtynės numatytos vasario 27 arba 28 d. – A lygos čempionai Vilniaus žalgiriečiai dėl Supertaurės kovos su LFF taurės laimėtoju "Panevėžiu".

Naują trenerį taip pat pasirinko A lygos vicečempionė "Sūduva" – sukirto rankomis su ispanu Victoru Basadre.

Praeitą sezoną bronzos medalius iškovojusius Kauno žalgiriečius toliau treniruos Rokas Garastas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių