Senegalietis M. Mbodjis atsisveikina su Vilniaus „Žalgiriu“

  • Teksto dydis:

Tris sezonus Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo marškinėlius vilkėjęs gynėjas iš Senegalo Mamadou Mbodjis, pasibaigus sutarčiai, atsisveikina su sostinės klubu.

Visus įmanomus titulus Lietuvoje iškovojęs futbolininkas prie „Žalgirio“ prisijungė 2016 metų pradžioje, kai buvo įsigytas iš Belgrado „Crvena zvezda“. Vidurio gynėjas greitai įsitvirtino komandoje ir tapo svarbia jos dalimi.

„Šie treji metai buvo fantastiški. Nesu nusiminęs išvykdamas iš „Žalgirio“, nes kartu mes daug pasiekėme. Laimėjome lygą, triumfavome taurės turnyre, iškovojome supertaurę. Džiaugiuosi, kad man su „Žalgiriu“ pavyko iškovoti visus įmanomus titulus Lietuvoje. Šis klubas suteikė šansą parodyti savo sugebėjimus, patikėjo manimi. Niekada nepamiršiu, ką „Žalgiris“ dėl manęs padarė“, - kalbėjo M. Mbodjis.

Praėjusiame A lygos sezone senegalietis sužaidė 29 rungtynes, per kurias įmušė vieną įvartį ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Gynėjas įvartį pelnė Europos lygos mače su „Klaksvik“.

„Atvykti į „Žalgirį“ buvo geras sprendimas. Tiesa tokia, kad Serbijoje išgyvenau sunkų laikotarpį, o čia atsivėrė naujos galimybės. Be „Žalgirio“ pagalbos tai nebūtų įmanoma. Toks Mamadou, koks esu dabar, tapau „Žalgirio“ dėka. Kad ir kur pasaulyje atsidurčiau, visada tai sakysiu. Aš niekada nepamirštu, kai kas nors dėl manęs stengiasi“, - tęsė jis.

Iš viso vilkėdamas „Žalgirio“ marškinėlius M. Mbodjis sužaidė 117 rungtynių, įmušė devynis įvarčius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Atsisveikindamas su sostinės klubu, gynėjas ypatingai dėkojo sirgaliams: „Niekada nesitikėjau, kad jie vieną dieną skanduos mano vardą, o aš stovėsiu prieš juos ir dainuosiu kartu. Net neturėjau tokios minties ir tai buvo nuostabu. Aikštėje visada atiduodavau visą save ir visi kartu siekėme savo svajonių. Sakau didelį „Ačiū“ už visą palaikymą ir buvimą kartu. Be sirgalių pagalbos nieko nebūtume pasiekę“.

„Žalgiris“ dėkoja M. Mbodjiui už profesionalumą, atsidavimą ir indėlį, siekiant užsibrėžtų tikslų, ir linki tik didžiausios sėkmės tolimesnėje karjeroje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių