Pergalės paukštė apmaudžiai išsprūdo iš rankų

Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai du kartus pirmavo akistatoje su „Panevėžio“ komanda, bet galiausiai  vis tiek turėjo pripažinti 2:4 „Optibet A lygos“ lyderių pranašumą.

„Žaidimas gerėja, bet stabilumo trūksta“, - atsiduso „Hegelmann“ vairininkas Andrius Skerla.

Jo auklėtiniai 6-ajame ture parodė savo jėgą, bet nesugebėjo išlaikyti teigiamo rezultato.

26-ąją mačo minutę baudos aikštelėje kamuolį išmušė Linas Klimavičius, tačiau jis atšoko dėkingai Filipui Dangubičiui, kuris pelnė ketvirtą įvartį šimet. Po 5 minučių taip pat ketvirtuoju taikliu smūgiu džiaugėsi A. Smithas – jis nukreipė kamuolį į vartus galva po Jovano Čadženovičiaus perdavimo.

Tiesa, jau kitos atakos metu Klaudijus Upstas surado Hugo Figueredo ir gynėjas savo buvusios komandos 32-ąją minutę nepagailėjo.

Netrukus po pertraukos Luano Silvos bei Cesinhos smūgius atrėmė Vytautas Černiauskas, o ant vartų linijos buvęs Tautvydas Eliošius išgelbėjo komandą, kai po pakelto kampinio galva mušė Vilius Armalas.

Atlaikę sudėtingą atkarpą, panevėžiečiai 61-ąją minutę išlygino rezultatą. Gražios atakos metu A. Smithas atmetė kamuolį Pijui Širviui, kuris smūgiu į artimąjį vartų kampą nuginklavo Rodrigo Josviaki.

Atvirose rungtynėse sėkme labiau šypsojosi svečiams: 68-ąją minutę po Seydinos Keitos perdavimo pasižymėjo Jeffrey Sarpongas, dar po 20 minučių Chafikas Tigroudja asistavo taip pat po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Artemui Ščedrui. 85-ąją minutę mačo dėl antros geltonos kortelės nebaigė Vilius Armalas.

„Panevėžys“ po šio laimėjimo turi 18 taškų, mėlynai balti lieka su 9 taškais.

„Nežaidėme gerai, ypač iki pertraukos. Tačiau reikia pagirti, kad mano komanda parodė kovingumą. Antrajame kėlinyje pakeitėme žaidimo sistemą ir tai suveikė. Mums buvo sunku, nes turėjome viena diena poilsio mažiau nei mūsų oponentai. Nenuostabu, kad jautėsi nuovargis“, - dėstė „Panevėžio“ vairininkas Gino Lettieri.

„Labai sunku priimti rezultatą, nes žaidimu apie 60 min. buvau labai patenkintas. Antrajame kėlinyje per 5-6 min. Turėjome kelias progas įmušti. Atrodė, kad imsime triuškinti, bet praleidome greitą išpuolį, po to – apmaudus antras įvartis, o vėliau ir raudona kortelė – labai apmaudu“, - kalbėjo „Hegelmann“ treneris Andrius Skerla.