Neįtikėtiną „Barcelona“ pasiekimą pakartojęs „Bayern“ – stipriausias pasaulyje

Miuncheno „Bayern“ klubas pakartojo įspūdingą „Barcelona“ pasiekimą ir iškovojo jau šeštą trofėjų per vos kiek daugiau nei metus.

Bavarai Katare žaistame FIFA pasaulio klubų taurės finale 1:0 įveikė „UANL Tigres“ klubą iš Meksikos ir į trofėjų lentyną įsidės dar vieną titulą.

Pergalingą „Bayern“ įvartį 59-ąją minutę įmušė Benjaminas Pavard'as. Teisėjas iš pradžių neįskaitė prancūzo įvarčio dėl nuošalės, bet po VAR peržiūros sprendimą pakeitė.

Miuncheno ekipa įvartį pelnė ir 18-ąją minutę, bet tąsyk teisėjas su VAR pagalba atšaukė tikslų Joshua Kimmicho smūgį.

Po pelnyto įvarčio antrajame kėlinyje bavarai turėjo dar ne vieną šansą pasižymėti, bet meksikiečius gelbėjo arba vartininkas, arba sėkmė po grubių gynėjų ir vartininko klaidų.

FIFA pasaulio klubų taurės turnyras buvo iš 2020-ųjų nukeltas dėl pandemijos. Įprastai jis vyksta metų pabaigoje, maždaug gruodžio viduryje.

Teisę žaisti FIFA pasaulio klubų taurėje „Bayern“ gavo dėl laimėtos UEFA Čempionų lygos.

Pridūrę dar ir šį titulą, bavarai iš viso per 2019-2020 m. sezoną laimėjo net šešis trofėjus: Bundeslygą, Vokietijos taurę ir Supertaurę, UEFA Čempionų lygą ir Supertaurę bei FIFA pasaulio klubų taurę.

Iki šiol tik „Barcelona“ sugebėjo užfiksuoti tokį pasiekimą, visus šešis trofėjus susirinkusi 2008-2009 m. sezone.

„Bayern“ FIFA pasaulio klubų taurę laimėjo antrą sykį. Pirmą kartą tą Miuncheno ekipa padarė 2013 metais.

Šiame straipsnyje: BayernBarcelona