„Man City“ atseikėjo šešis įvarčius, „Chelsea“ laimėjo Londono derbį

Ir toliau galingai Anglijos „Premier“ lygos pirmenybėse rungtyniauja titulą ginantis „Manchester City“. Sekmadienį vykusiose 11-ojo turo rungtynėse „miestiečiai“ namuose net 6:1 sutriuškino „Southampton“.

6-ąją minutę Wesley Hoedtas įsimušė įvartį į savo vartus, o po to prapliupo ir šeimininkų futbolininkų įvarčiai.

„Man City“ gretose du kartus pasižymėjo Raheemas Sterlingas (45 ir 67 min.), po kartą – Sergio Aguero (12 min.), Davidas Silva (18 min.) bei Leroy'us Sane (90 min.).

Paguodos įvartį svečiams 30-ąją minutę baudiniu įmušė iš „Liverpool“ išsinuomotas Danny Ingsas.

Kitame sekmadienio mače Londono „Chelsea“ 3:1 savoje aikštėje pranoko kitą sostinės ekipą „Crystal Palace“.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Alvaro Morata (32 ir 65 min.), kartą pasižymėjo Pedro (70 min.).

53-ąją minutę Androsas Townsendas buvo rezultatą išlyginęs.

Po 11 turų „Man City“ su 29 taškais pirmauja čempionate, „Chelsea“ ir „Liverpool“ turi dviem mažiau ir dalijasi 2-3 vietas.

Šiame straipsnyje: Manchester CityChelsea