A lyga: „Žalgiris“ išvykoje įveikė „Atlantą“

Vilniaus „Žalgiris“ atsitiesė po sunkaus trečiojo A lygos turo, kuriame vos išplėšė tašką ir šeštadienį Klaipėdoje 3:0 nugalėjo vietos „Atlantą“.

Tomislavas Kišas 22-ąją minutę atliko baudos smūgį, kurį ranka blokavo gyvatvorėje buvęs Tadas Labukas. Teisėjas parodė į 11 metrų žymą, o klaipėdiečiui – geltoną kortelę.

Pats baudinį uždirbęs T.Kišas jį ir realizavo bei išvedė vilniečius į priekį. Tai buvo jau penktasis T.Kišo įvartis šį sezoną A lygoje.

Matas Vareika 61-ąją minutę sudrebino virpstą, pats prišoko prie kamuolio, perdavė jį Rolandui Baravykui, o šis pelnė antrąjį komandos įvartį.

Jau 67-ąją minutę iš aštraus kampo įvartį pelnė ir varžovų triuškinimą pradėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Liviu Antalis.

Po šios pergalės „Žalgiris“ turi 10 taškų ir šoktelėjo į pirmąją vietą, tačiau šalies čempionė Marijampolės „Sūduva“ turo rungtynes žais sekmadienį ir galės sugrįžti į lentelės viršūnę.

Klaipėdos „Atlantas“ su 3 taškais žengia penktoje vietoje.

Šiame straipsnyje: AtlantasŽalgirisA lyga