Lietuvos salės futbolo taurę iškovojo „Klaipėdos Universitetas“

Staigmena Kėdainiuose baigėsi Lietuvos salės futbolo taurės finalo ketvirto turnyras, kurį laimėjo A lygoje nežaidžianti „Klaipėdos universiteto“ komanda.

Lemiamoje dvikovoje uostamiesčio ekipa 4:0 (0:0) nugalėjo šalies salės futbolo pirmenybių bronzos medalininką Radviliškio „Lokomotyvą“.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Ernestas Razonas (30:59, 35:26, 39:18), vieną Donatas Surblys (26:14).

Pusfinalyje „Klaipėdos universiteto“ ekipą 5:3 nugalėjo Alytaus „Centro“ klubą, o „Lokomotyvo“ salės futbolininkai tik po baudinių serijos 3:1 palaužė Kauno rajono „Vyčio-Zenito“ komandos pasipriešinimą. Pagrindinis antrojo pusfinalio susitikimo laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 6:6.