Lietuvos salės futbolo čempionus egzaminuos „Barcelona“

"Kauno Žalgirio" salės futbolininkai prieš Europos klubų Čempionų lygos rungtynes iškovojo reikšmingą pergalę Lietuvos čempionate.

Praeito sezono čempionai kauniečiai svečiuose 3:2 įveikė šalies vicečempionus Jonavos "Vikingus".

Jau 2-ą mačo minutę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį – įvartį įmušė Benas Spietinis, tačiau pirmą kėlinį legionierių brazilų dėka laimėjo žalgiriečiai – 16 min. pasižymėjo Bolo, o 17 min. – Vitinho. Antrą kėlinį "Kauno Žalgirio" persvarą padidino Maksimas Avetisianas, vėliau rezultatą sušvelnino "Vikingų" žaidėjas Jonas Ulberkis.

Kauniečiai šį sezoną laimėjo abejas Lietuvos salės futbolo čempionato rungtynes (per pirmą dvikovą 4:0 nugalėjo "Panevėžio" ekipą). Kitos A lygos komandos antro turo mačus žais spalio 23–27 d.

Ateinančią savaitę, 26–29 d., "Žalgirio" arenoje vyks Europos salės futbolo klubų Čempionų lygos pagrindinio etapo 3-ios grupės rungtynės.

Spalio 26–29 d. "Žalgirio" arenoje – Europos salės futbolo klubų Čempionų lygos rungtynės.

Kauno žalgiriečiai išmėgins jėgas su ispanų "Levante" (26 d. 19 val.), Oršos "Viten" (Baltarusija, 27 d. 19 val.) ir "Barcelona" (Ispanija, 29 d. 19 val.).

Į kitą Čempionų lygos turnyro etapą pateks 1–3 vietas užėmusios komandos.

"Barcelona" – šių rungtynių 2020 m. čempionė ir 2021 m. vicečempionė, jos sudėtyje – neseniai Lietuvoje įvykusio pasaulio salės futbolo čempionato rezultatyviausias žaidėjas brazilas Ferrao, su Portugalijos rinktine planetos čempionu tapęs Andre Coelho.

"Levante" ekipai atstovauja pasaulio vicečempionas argentinietis Maximilianas Rescia.