Kova dėl „Premier“ lygos titulo – „Manchester City“ nukovė lyderį „Liverpool“

Anglijos „Premier“ lygos lyderių akistata Mančesteryje nenuvylė. Po intriguojančių rungtynių „Manchester City“ 2:1 nugalėjo pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną patyrusį „Liverpool“.

Po nuobodžios rungtynių pradžios 18 minutę kilo tikras gaisras prie „Manchester City“ vartų. Sadio Mane pataikė į virpstą, o bandydamas išmušti kamuolį į savus vartus vos neįsimušė Johnas Stonesas.

Sužaidus 40 minučių „Manchester City“ išsiveržė į priekį. Fantastišką įvartį iš praktiškai nulinio kampo įmušė Sergio Aguero. Tai buvo pirmasis Mančesterio ekipos smūgis į vartų plotą.

64 minutę „Liverpool“ išlygino rezultatą, kai po vartininko klaidos galva į tuščius vartus įmušė Roberto Firmino.

72 minutę Mančesterio klubui pranašumą sugrąžino Leroy Sane, kurio smūgiuotas kamuolys pirma atsitrenkė į virpstą, bet įriedėjo į vartus.

Per likusį laiką Liverpulio klubas sukūrė nemažai pavojingų progų, tačiau turėjo ir gelbėtis patys.

Nors iki sezono finišo dar liko 17 rungtynių, šios rungtynės buvo vadinamos kova dėl titulo.

Mančesterio klubas po šios pergalės turi 50 taškų ir sumažino atsilikimą nuo lyderio „Liverpool“ (54) iki keturių taškų bei sustiprino intrigą čempionate.