"Juventus“ sudavė pirmą smūgį „Napoli“ ekipai Italijos taurės pusfinalyje

Italijoje prasidėjo šalies futbolo taurės pusfinalis, kurio pirmosiose rungtynėse Turino „Juventus“ namuose panaikino įvarčio deficitą ir 3:1 (0:1) įveikė „Napoli“.

Jose Callejonas 36-ąją minutę įmušė pirmąjį rungtynių įvartį, tačiau po pertraukos „Napoli“ net du sykius ne pagal taisykles žaidė savoje baudos aikštelėje.

Paulo Dybala abukart sėkmingai realizavo 11 metrų baudinius (47 ir 69 min.), o tarp jų įsiterpė ir Gonzalo Higuaino įvartis (64 min.).

Italijos taurėje iki pusfinalio žaistos tik vienerios rungtynės, tačiau ties pusfinaliu žaidžiamos dvejos – namie ir išvykoje.

Kitame pusfinalyje varžysis Romos grandai – „Lazio“ ir „Roma“.

Pastaroji ekipa yra daugiausiai nuo 1922 metų organizuojamo „Coppa Italia“ titulų turinti komanda – 17. „Juventus“ taurę laimėjo pastaruosius dvejus metus ir jau turi 16 titulų.

Pastarąjį kartą „Napoli“ čempione tapo 2014-aisiais, o „Lazio“ – 2013-aisiais.