„Jonavos“ ir „Šiaulių“ akistata: prireiks auksinių rungtynių

Šiandien Jonavoje buvo sužaistos I-os Lietuvos futbolo lygos paskutiniojo turo rungtynės tarp Jonavos ir Šiaulių futbolininkų.

Prieš prasidedant paskutiniajam turui Jonavos futbolininkai turėjo trijų taškų pranašumą prieš svečius. Tai reiškė, jog Jonavos komandai norint tapti čempionais šiandien pakako ir lygiųjų.

Pirmajame kėlinyje pavojingų epizodų turėjo abi ekipos, bet po pirmųjų 45 minučių švieslentėje degė rezultatas 0-0.

Visgi didžiąją mačo dalį sėkmingai besigynę jonaviečiai 70 minutę praleido įvartį. Jonavos centriniame stadione susirinkusius žiūrovus pritildė Šiaulių komandos kapitonas Algis Jankauskas.

Nors susitikimo pabaigoje Jonavos atstovai ir turėjo progų pasižymėti, tačiau rezultatas liko nepakitęs ir deja, bet svečiai išsiveža pergalę.

Abi komandos šiame sezone surinko identišką taškų kiekį (po 66 tšk.), todėl prireiks auksinių rungtynių.

Šiame straipsnyje: JonavaŠiauliaifutbolas