Europos lygos pusfinalis – Londono „Chelsea“ neįveikė Frankfurto klubo

Ketvirtadienį prasidėjo Europos lygos pusfinalio etapas. Londono „Arsenal“ šventė pergalę 3:1 prieš „Valencia“, o „Chelsea“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su Frankfurto „Eintracht“.

„Arsenal“ – „Valencia“ 3:1

Londono klubas namuose 3:1 nugalėjo „Valencia“ futbolininkus.

„Valencia“ į priekį išsiveržė jau vienuoliktą minutę, kai po kampinio galva varžovų vartus nokautavo Mouctaras Diakhaby.

18 minutę rezultatą išlygino Alexandre'as Lacazette'as, kuriam perdavimo nepagailėjo didžiausią darbą atlikęs Pierre-Emerickas Aubameyangas.

25 minutę A.Lacazette'as po perdavimo iš krašto galva nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Arsenal“ į priekį.

Jau per pridėtą rungtynių laiką dar vieną įvartį Londono ekipai pridėjo Pierre-Emerickas Aubameyangas.

Ispanijos čempionate Valensijos ekipa rikiuojasi šešta, bet dar gali pakilti iki ketvirtosios vietos, kuri garantuotų vietą Čempionų lygoje. „Arsenal“ Anglijos čempionate žengia penktas ir taip pat kovoja dėl ketvirtos vietos.

„Eintracht“ – „Chelsea“ 1:1

Londono „Chelsea“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su Frankfurto „Eintracht“ ekipa.

Pirmieji į priekį išsiveržė vokiečiai. 23 minutę Luka Jovičius krito po perdavimo ir galva pataikė į vartus.

Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Pedro, kuris sulaukė puikaus Rubeno Loftuso-Cheeko perdavimo.

„Chelsea“ Europos lygą laimėjo 2013 metais, o šį sezoną šiame turnyre dar nepralaimėjo.

Frankfurto klubas užima ketvirtą vietą Bundeslygoje, o „Chelsea“ yra ketvirta „Premier“ lygoje.

Atsakomosios pusfinalio rungtynės vyks gegužės 9 dieną.