Dvivaldystė: „Sūduva“ netikėtai prarado du taškus Panevėžyje

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai netikėtai suklupo A lygos pirmenybių rungtynių Panevėžyje. A lygos lyderių ir autsaiderių dvikova baigėsi 1:1.

37 minutę brazilas Elivelto įvarčiu išvedė šeštoje vietoje A lygoje tarp šešių komandų esantį „Panevėžį“ į priekį.

„Sūduva“ išlygino rezultatą tik 67 minutę, kai Samiro Kerlos perdavimo Josipas Tadičius galva išlygino rezultatą.

Dešimtąjį įvartį šių metų Lietuvos čempionate pelnęs serbas rezultatyviausių žaidėjų sąraše pavijo Vilniaus „Žalgirio“ puolėją Hugo Videmontą, bet vargu ar tai pradžiugino „Sūduvą“.

Iki šio turo pirmavusią „Sūduvą“ taškais pavijo Vilniaus „Žalgiris“, šeštadienį 1:0 įveikęs išvykoje „Kauno Žalgirį“, kai vienintelis įvartis krito nuo šeimininkų gynėjo Egidijaus Vaitkūno kojos.

„Sūduva“ ir Vilniaus „Žalgiris“ dabar turi po 39 taškus. Čempionų titulą ginantys marijampoliečiai yra sužaidę maču mažiau, kita vertus, čempionato lyderiai dar susitiks tarpusavyje mėnesio pabaigoje Vilniuje.

Panevėžio klubas su 10 taškų lieka šeštas, bet tik tašku atsilieka nuo penktoje vietoje esančių Vilniaus „Riterių“ (11) ir keturiais nuo Gargždų „Bangos“ (15).

Trečias čempionate žengia „Kauno „Žalgiris“ (34 taškai).

Šiame straipsnyje: PanevėžysSūduvaA lyga