Draugiškame turnyre – Lietuvos moterų futbolo rinktinės triumfas

Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė rezultatu 2:2 sužaidė su Armėnijos rinktine ir užėmė „Our Game“ turnyro pirmąją vietą.

Jau penktą rungtynių minutę lietuvės įsiveržė į priekį, kai Rimantė Jonušaitė prasiveržė pro varžovių gynėjas ir nuginklavo vartininkę.

Įpusėjus pirmajam kėliniui armėnės perėmė žaidybinę iniciatyvą ir surengė keletą grėsmingų smūgių link Medos Šeškutės vartų.

49 minutę Armėnijos rinktinė išlygino rezultatą, kai po Sydney Vermillion atlikto baudos smūgio kamuolį galva į vartus nukreipė Olga Osipian.

Atlaikiusios armėnių spaudimą, lietuvės sėkmingai surengė ataką 69 minutę, kurią vainikavo Liucijos Vaitukaitytės galingas taiklus smūgis.

Nuo 76 minutės lietuvės žaidė mažumoje, teisėjui parodžius raudoną kortelę Dovilei Gailevičiūtei.

83 minutę teisėjas įžvelgė Mildos Liužinaitės pražangą ir skyrė 11 metrų baudinį, kurį varžovės realizavo. Per likusį dvikovos laiką armėnės surengė lietuvių vartų apgultį ir privertė mūsiškes kantriai gintis.

Iškovojusi 7 taškus, Lietuvos rinktinė triumfavo šiame Armėnijos futbolo federacijos surengtame turnyre. Armėnijos rinktinė pelnė 5 taškus, Jordanija – 4, o tris pralaimėjimus patyrusi Libano rinktinė liko paskutinė.