A. Butkevičius atvyko į susitikimą su prezidente Pereiti į pagrindinį turinį

A. Butkevičius atvyko į susitikimą su prezidente

2012-11-06 13:53
A. Butkevičius atvyko į susitikimą su prezidente
A. Butkevičius atvyko į susitikimą su prezidente / Tomo Lukšio (BFL) nuotr.

Rinkimus laimėjusios Socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius antradienio rytą atvyko į susitikimą su prezidente Dalia Grybauskaite.

Į Prezidentūrą A.Butkevičius atvyko kartu su partijos bendražygiu Juozu Bernatoniu, kuris dalyvavo derybose dėl valdančiosios koalicijos su Darbo bei „Tvarkos ir teisingumo“ partijų atstovais.

Prieš tai antradienio rytą A. Butkevičius ir J. Bernatonis dar buvo susitikę su formuojamos koalicijos partneriu „Tvarkos ir teisingumo“ partijos pirmininku Rolandu Paksu.

Pirmadienio vakarą socialdemokratai, Darbo bei „Tvarkos ir teisingumo“ partijos baigė derinti valdančiosios koalicijos sutartį ir ketina ją pasirašyti vėliau antradienį Seime.

Šios trys partijos būsimajame Seime turės mažiausiai 78 vietas.Prezidentė anksčiau yra pareiškusi, kad „palaikys tik tą politinę jėgą, kuri galės suformuoti daugumą be teisiamųjų suole esančios Darbo partijos“.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų