Prokuroras: Prancūzijos mokytoją žudikui mainais į 300–350 eurų parodė mokiniai

Paryžiaus apylinkėse esančios mokyklos mokiniai mainais į 300–350 eurų sumą parodė žudikui istorijos mokytoją, kuriam praėjusią savaitę buvo nupjauta galva, trečiadienį pareiškė už kovą su terorizmu atsakingas prokuroras.

Samuelis Paty (Samiuelis Pati) buvo užpultas pakeliui namo iš vidurinės mokyklos Paryžiaus priemiestyje Konflan Sent Honorine, kur jis dirbo.

S. Paty tapo interneto neapykantos kampanijos taikiniu po to, kai parodė mokiniams pranašą Muhammadą (Muhamadą) vaizduojančių karikatūrų per pilietiškumo pamoką.

Mokytoją nužudęs 18 metų Abdullakh Anzorovas (Abdula Anzorovas) dalį sumos davė šalia mokyklos buvusiam mokiniui, paprašęs jo parodyti mokytoją, per spaudos konferenciją pareiškė prokuroras Jeanas-Francois Ricard'as (Žanas Fransua Rikaras).

Vėliau prie jų priėjo ir kiti moksleiviai, o A. Anzorovas pasiūlė pasidalinti su jais likusiais pinigais, pridūrė prokuroras.

Mainais žudikas išgirdo S. Paty apibūdinimą iš dviejų mokinių, laukusių kartu su juo daugiau kaip dvi valandas, kol pasirodys mokytojas. Kiti moksleiviai kažkur nuėjo.

Žudikas paaugliams sakė ketinantis „pažeminti ir sumušti“ mokytoją, taip pat priversti jį atsiprašyti už karikatūrų rodymą.

Du žudikui galimai padėję mokiniai, kurie yra 14 ir 15 metų amžiaus, bus persekiojami baudžiamąja tvarka, pažymėjo J.-F. Ricard'as.

Jie yra tarp septynių asmenų, kurie gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn už „sąmokslą įvykdyti teroristinę žmogžudystę“.

Tyrimas parodė, kad žudikas žinojo mokytojo vardą ir kurioje mokykloje jis dirbo, bet neturėjo S. Paty aprašymo, sakė J.-F. Ricard'as.

„Jam pavyko jį identifikuoti tik todėl, kad mokykloje jam padėjo mokiniai“, – kalbėjo prokuroras.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

DIEDUKAS

DIEDUKAS portretas
esu katalikas ir nepritariu žudynėm.Bet šiuo atveju to mokytojo visiškai negaila.Ką jis galėjo vaikus išmokyti,ar juktis ir šaipytis iš tikėjimo.Tarybiniais laikais buvo Kristus šluotije visaip paišomas,tai ką,ar gerai.Na gal kiti tokie /mokytojai/mokys vaikus mokslo ž-inių,o ne skleisti neapykantą.DIEVAS VIENAS,O GARBINAMAS KITAIP.TAD GERBKITE KITUS IR NEREIKĖS GAILĖTIS IŠGAMOS.

Alis...

Alis... portretas
manau, kad negalima juoktis iš svetino tikėjimo... žmonės juk nuoširdžiai (ar net fanatiškai) tiki į Dievą... tik visa bėda yra tame, kad pranašų yra daug, o Dievas yra vienas visiems... kaip šuniui neduota kalbėti,- taip žmonėms neduota suprasti...
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių