Ketverių metų benamė iš Dublino sukrėtė visuomenę

 • Teksto dydis:

Remiantis naujausiais Airijos vyriausybės duomenimis, šalyje yra apie 8 238 benamiai. Karštais maisto daviniais benamiams ir sunkiai besiverčiančioms šeimoms besirūpinanti organizacija „Ballymun Soup Run“ paviešino šiurpų faktą. Karšto maisto prašyti atėjo ir gatvėje gyvenanti vos ketverių metų mergaitė.

Šiaurės Dubline vos prieš daugiau nei pusmetį įsikūrusi ne pelno siekianti organizacija per dieną sulaukia dešimčių benamių. Jie aprūpinami karštu naminiu maistu, arbata, skanėstais. Karšto maisto daviniai jiems suteikiami kartą per dieną.

Balandžio 11 d. organizacija savo paskyroje paskelbė, kad jų pagalbos ir šilto kąsnio atėjo prašyti mažametė mergaitė, kuri neslėpė, jog neturi namų ir labai nori valgyti.

Slėpdami vaiko veidą, organizacijos nariai pasidalijo jos nuotrauka teigdami, kad tai – vyriausybės kaltė, jog tokio amžiaus vaikai neturi stogo virš galvos ir verčiami prašyti išmaldos. Informacija apie galimą vaiko šeimą nėra skelbiama.

Benamė mažametė. / Ballymun Soup Run nuotr.

Į įrašą sureagavo šimtai žmonių, dalis jų konkrečiam vaikui netgi pasiūlė papildomos pagalbos.

„Šilto maisto atėję prašyti vaikai – dažnas atvejis. Tačiau šis faktas vis tiek labai liūdina. Galbūt jų mamos neturi galimybės paruošti ir duoti šilto maisto. Vyriausybė turėtų degti iš gėdos. Ketverių metų vaikas ir vienintelė vieta, kur jis gali gauti šilto maisto, esame mes? Juk tai vaikas! Jie turi turėti šiltus namus ir stalą, prie kurio galėtų valgyti. O dabar šis vaikas valgė atsisėdęs lauke ant šalto grindinio“, - skelbė prierašas po nuotrauka.

Kaip rašo naujienų portalas „Mirror“, iki šių metų vasario mėnesio pateiktais duomenimis, Airijos gatvėse gyvena apie 2 264 benamiai vaikai ir 935 šeimos, kurios neturi nuolatinio stogo virš galvos.

Pirminis šaltinis: https://www.anglija.today/gyvenimo-istorijos/4eriu-metu-bename-is-dublino-sukrete-visuomene

 NAUJAUSI KOMENTARAI

čia jau visai

čia jau visai portretas
To tikrai neturėtų būti.

IŠSIGIMUSIO KAPITALISTINIO PASAULIO GRIMASOS

IŠSIGIMUSIO KAPITALISTINIO PASAULIO GRIMASOS portretas
Seniai sakiau - ši kapitalistinė sistemą, kaip visos ankstesnės, IŠSIGIMĖ ir priėjo liepto galą. Galvoje nesutelpa - kaip tokioje išsivysčiusioje šalyje vyksta tokie dalykai, kai 4 metų vaikas elgetauja...Šiandien šios Planetos vienintelis "gerovės" kriterijus - DIDELI PINIGAI. Planeta užgriuvo baisi koronaviruso nelaimė. Vietoje to, kad visi kartu, susiėmę rankomis kovotume...atskiros valstybės konkuruoja reklamuodami savo skiepus, niekina vieni kitus ir net draudžia savo šalims pirkti visuomenei prieinamas vakcinas...

T

T portretas
Tai tu gaidy ciulpk,ka kalti vaikai bejiegiai pydere tu.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių