Prie Baltarusijos valstybės sienų apsaugos prisijungė tankų brigada

 • Teksto dydis:

Baltarusija sustiprino valstybės sienų apsaugą, prie kurios prisijungė 120-oji gvardijos mechanizuotoji brigada, pranešė šalies gynybos ministerija.

„120-osios atskirosios mechanizuotos brigados daliniai su pastiprinimo priemonėmis ima praktikai saugoti valstybės sienas“, – per platformą „Telegram“ pranešė ministerija.

Motorizuotųjų šaulių ir tankų daliniai „atitinkamai aprūpina rajonus ir tobulina inžinerinę pozicijų parengtį“, taip pat kuria ugnies sistemas, pridūrė ministerija.

„Radioelektroninės kovos daliniai ... užima laikiną pozicinį rajoną. Jų tikslas yra vykdyti žvalgybą, palydovinių radionavigacinių sistemų priėmimo signalų radijo slopinimą bei kompleksinę techninę kontrolę pajėgų užduočių vykdymo rajonuose“, – nurodė Gynybos ministerija.

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka šeštadienį pareiškė, kad prie šalies sienų užfiksuotas NATO pajėgų „rimtas judėjimas“, todėl įvedama aukščiausio lygio kovinė parengtis.

„Matome rimtą NATO pajėgų judėjimą betarpiškai arti prie mūsų sienų Lenkijos ir Lietuvos teritorijoje“, – šeštadienį stebėti karinių pratybų netoli Gardino atvykusio A. Lukašenkos žodžius citavo valstybinė naujienų agentūra BelTA.

Autoritarinis lyderis pridūrė, kad pirmąkart per ketvirtį šimtmečio jam teko priimti „rimčiausią sprendimą“ ir paskelbti visišką kovinę parengtį šalies ginkluotųjų pajėgų pagrindiniuose daliniuose, taip pat sutelkti papildomų pajėgų prie Baltarusijos vakarinės sienos.

A. Lukašenka teigia, kad „prie Baltarusijos sienos artėja NATO pajėgos, o naikintuvai F-16 jau yra 15-20 minučių skrydžio atstumu“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Akružajut

Akružajut portretas
Putka Kaliningrade užkūrė pratybas, o Batka Zapad daro - laikas gelbėt Tatą!

tikra tiesa

tikra tiesa portretas
..tas bulbasas prikrove turtu visai giminiai,ir pamates,kad tautieciai drasiai veja ji lauk ,,susinervines iesko priesu[[lyg belorusiai uzmige drauge su leninu,,,;tai jis pramiegojo jau ir baltoje rusijoje nebe SSSR..taciau tauta turetu pati spresti pilietinius reikalus ..o tokiu uzurpatoriu ---pilna Pietu amerikos valstybese

Petras

Petras portretas
Tas durnelis galvoja, kad lietuva užpuls baltarusiją.. naxer tie golodrancai ir tinginiai lietuvai reikalingi!!??, čia ir savų užtenka, bet lukašenka turi kažką daryti, ir tas darymas yra priešų ieškojimas, kad galėtų nukreipt kuriam tai laikui dėmesį nuo savo rinkimų problemos, bet belarusai turbūt jau nenurims, jie , kitaip nei golodrancai ruskiai, reaguoja į įvykius šalyje, na o skeltanagiai ruskiai tai ir toliau kaip kokie vergai šlovina savo fiurerį...
VISI KOMENTARAI 20
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių