Netikėtai mirė Rusijos valdžią kritikavęs magnatas B. Berezovskis

Šeštadienį vakare sužinota, kad būdamas 67 metų mirė Rusijos verslininkas Borisas Berezovskis, kuris pastaruosius 13 metų gyveno Didžiojoje Britanijoje.

„Borisas Berezovskis netikėtai mirė 11 val. vietos laiku Londone. Dabar jo namuose yra koroneriai“, - sakė agentūrai „Interfax“ vienas verslininko artimųjų.

B.Berezovskio advokatui Aleksandras Dobrovinskiui taip pat buvo pranešta iš Londono, kad B.Berezovskis mirė.

„Man paskambino iš Londono ir pranešė tai“, - sakė jis ir atsisakė ką nors smulkiau papasakoti, pavyzdžiui, kur ir kas aptiko jo kūną.

Tuo tarpu interviu televizijos kanalui „Rossija 24“, A.Dobrovinskis pareiškė, kad Kremliaus nemalonėn patekęs oligarchas mirė nusižudydamas.

„Prie pusvalandį paskambino iš Londono, pasakė, kad Berezovskis nusižudė“, - kalbėjo jis per televiziją.

Pasak A.Dobrovinskio, B.Berezovskio „būklė pastaruoju metu buvo siaubinga, klaiki - vienos skolos, jis iš tiesų buvo žlugęs, pardavinėjo paveikslus, dar kai ką“.

Advokatas dar tvirtino, kad „baisus smūgis Berezovskiui buvo ir (buvusio verslo partnerio) Badrio Patarkašvilio mirtis“.

„Aš taip pat žinau iš mūsų bendrų pažįstamų, kad neseniai jis paprašė jų paskolinti 5 tūkst. dolerių, kad galėtų kažkur skristi“, - pridūrė A.Dobrovinskis.

Anksčiau žinia apie B.Berezovskio mirtį pasirodė rusiškuose interneto puslapiuose, kuriuose remtasi verslininko uošvio Jegoro Šopės informacija „Facebook“ tinkle.

Radijo stočiai „Echo Moskvy“ šio žmogaus mirtį patvirtino žurnalistė Natalija Gevorkian,

„Taip. Jis mirė. Tai man patvirtino jo privatus advokatas“, - sakė agentūrai „France Press“ telefonu ir B.Berezovskio atstovas Timas Bellas (TimasBelas).

Iš britų policijos kol kas jokių žinių negauta.

B.Berezovskis, kuris gimė 1946 metų sausio 23 dieną Maskvoje, į Britaniją emigravo 2000 metais, kai pateko į Kremliaus nemalonę.

Rusijoje jis buvo kaltinamas daugybe nusikaltimų ir neakivaizdžiai buvo nuteistas kalėti.NAUJAUSI KOMENTARAI

gebelsas

gebelsas portretas
nu ka.... tiek jachtu.... tiek indeliu.... gaila matyt buvo palikti....

grauzk desra

grauzk desra portretas
koks magnatas vagies gabalas aferistas net brazilijos interpolas buvo paskelbes jo pajieska uzkas kaip suni ir nereik nei pinigu nei vilu

Mačiau dok.filmą

Mačiau dok.filmą portretas
Čečėnų mafijos patikėtinis.
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių