Lenkijos lėktuvo katastrofos aukos bus ekshumuotos? Pereiti į pagrindinį turinį

Lenkijos lėktuvo katastrofos aukos bus ekshumuotos?

2010-06-15 18:25
Lenkijos lėktuvo katastrofos aukos bus ekshumuotos?
Lenkijos lėktuvo katastrofos aukos bus ekshumuotos? / "Scanpix" nuotr.

Praėjus daugiau nei dviem mėnesiams nuo Lenkijos prezidento Lecho Kaczynskio lėktuvo katastrofos Rusijoje prie Smolensko, kai kurių šios nelaimės aukų artimieji pareikalavo atlikti palaikų ekshumaciją, pranešė lenkų radijas RMF FM.

Aukų artimųjų advokatai neatmeta galimybės prašyti prokuratūros atlikti visus būtinus tyrimus, tarp jų ir toksikologinius.

Pranešama, kad sprendimas, ar bus atliekamas kai kurių žuvusiųjų palaikų tyrimas, priklausys nuo to, ar Rusijos vykdyto katastrofos tyrimo ataskaitose yra atliktų autopsijų rezultatai, taip pat ar tokie tyrimai buvo atlikti iškart po katastrofos.

Kol kas tyrimų aktuose nėra jokių duomenų apie Rusijos ekspertų atliktus katastrofos aukų skrodimus.

Kaip informuoja RMF FM, ekshumacijos labiausiai reikalauja prezidento lėktuvo pilotų šeimos, siekdamos, kad būtų paneigti kaltinimai dėl lainerio įgulos neracionalių ir bravūriškų veiksmų mėginant nusileisti oro uoste, kuriame tvyrojo tirštas rūkas.

Artimieji taip pat siekia, kad būtų atmesta prielaida, jog lakūnai galėjo būti paveikti kokių nors vaistų ar kvaišalų.

Lenkijos prokurorai tikisi artimiausiu laiku iš Rusijos gauti visus palaikų medicininių tyrimų duomenis, o atsižvelgiant į juos bus priimami tolesni sprendimai.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų