Aktorius G. Depardieu neigia, kad tėvynę į Rusiją išmainė dėl mokesčių

Pavadindamas Prancūziją liūdna vieta, kuriai vadovauja vyriausybė be įkvėpimo ir kur žmonėms viskas jau „įgriso“, aktorius Gerard'as Depardieu šeštadienį pažėrė savo buvusiai tėvynei nemenką dozę kritikos, tačiau neigė, kad paliko ją dėl mokesčių.

Interviu Belgijos televizijai „Notele“, kuris buvo nufilmuotas šeštadienį ir turi pasirodyti svetainėje www.notele.be, 63 metų aktorius sakė, kad Prancūzijos problema pirmiausia yra „energijos trūkumas“.

„Prancūzija yra liūdna ir aš galvoju, kad prancūzams viskas įgriso. Įsitikinimų trūkumas ... Atrodo, kad vyriausybė nežino, kaip dirbti savo darbą“, - pareiškė jis.

Kalbėdamas apie Prancūzijos prezidentą Francois Hollande'ą jis sakė: „Tai jo pirmas kartas,jis niekada nėra dirbęs ministro poste. Jis turėjo tik Korezą, kuris išgyvena deficitą“.

Korezas yra regionas šalies centro provincijoje, kur F.Hollande'as pradėjo savo politinę karjerą.

G.Depardieu praėjusių metų pabaigoje suglumino ir supykdė prancūzus bei jų politikus, kai priėmė prezidento Vladimiro Putino pasiūlymą dėl Rusijos pilietybės ir gavo naująjį pasą. Daugelis tai laikė aktoriaus atsisakymu mokėti mokesčius.

Kino žvaigždė jau tada buvo mokesčių išeivis Belgijoje - jis pasekė kai kurių turtingiausių Prancūzijos verslininkų pavyzdžiu ir anksčiau 2012 metais persikraustė už sienos dėl F.Hollande'o socialistų vyriausybės planų daugiau kaip milijono eurų metinėms pajamoms taikyti 75 proc. mokesčius.

G.Depardieu, kuris buvo prisisegęs dvigalvio erelio - Rusijos simbolio - ženklelį ir kuriam už nugaros kabojo didelis vytinamas kumpis, atrodė atsipalaidavęs. Jis kalbėjo iš Belgijos Nešeno kaimo netoli Prancūzijos sienos, kur apsigyveno.

„Tai ne visai tiesa“, - sakė jis, komentuodamas teiginius, kad išsikraustė iš Prancūzijos dėl mokesčių, ir pridūrė, kad jau sumokėjo „50 proc.“ mokesčių Belgijoje. Pasak jo, jis Belgijoje gyvena ne tam, „kad užsidirbtų“.

Nešenas yra vos už 200 km nuo Paryžiaus Charles'io de Gaulle'io (Šarlio de Golio) oro uosto, be to, jis čia turi draugų, o vietos mėsa yra labai geros kokybės - visa tai ir sugundė jį išsikraustyti iš Prancūzijos, paaiškino jis.

Vis dėlto, anot jo, F.Hollande'o fiskalinė politika „tai jau per daug“.

Prancūzų premjeras Jeanas-Marcas Ayrault ir kultūros ministrė Aurelie Filippetti, kurie griežtai kritikavo G.Depardieu išsikraustymą į užsienį, taip pat sulaukė aktoriaus įvertinimo.

„Negali kritikuoti žmogaus, kuris moka 87 proc. mokesčių“, - sakė jis.

G.Depardieu yra sakęs, kad 2012-aisiais sumokėjo 85 proc. pajamų mokesčio ir kad per 45-erius darbo bei verslo metus Prancūzijoje į valstybės iždą sumokėjo 145 mln. eurų.

Interviu „Notele“ jis taip pat papasakojo apie planus pirkti restoraną netoli Nešeno, be to, sakė turintis kino projektų Jungtinėse Valstijose ir, žinoma, Rusijoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Geopolitika ir kultura

Geopolitika ir kultura portretas
Quote: „Prancūzija yra liūdna ir aš galvoju, kad prancūzams viskas įgriso. Įsitikinimų trūkumas ... " Depardieu trumparegis, - jei butu izvalgesnis, pamatytu, kad liudnumas (gydomas vartotojiskumu) ir isitikinimu bei energijos trukumas yra budingas visam postkrikscioniskam vakaru pasauliui. Todel anksciau ar veliau jam (tam pasauliui) ateis galas. Gali buti, kad islamo pavidalu.

vikngas

vikngas portretas
pinigus suskrove tai savo tevynej,mokiesciu moket nenori padeti tevynei tautos IZGAMA.......

Man

Man portretas
O man atrodo ,kad jam jau ir galvoj nera gerai
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių