Kaune vagys vėl įniko į automobilių oro pagalves

Šilainių gyventojai turėtų suklusti. Įspėjimas itin aktualus tiems, kurie vairuoja „Honda Accord“ markės automobilius, nes būtent į pastaruosius ėmė aktyviai taikytis ilgapirščiai.

Antradienio naktį tame pačiame mikrorajone nukentėjo du tokios pačios markės ir modelio automobiliai. Jotvingių gatvėje vagys iškūlė durelių stiklą ir išlupo dvi priekinėje panelėje sumontuotas oro pagalves. Automobilio šeimininkas patirtus nuostolius įvertino 5 tūkst. litų.

Dar vienos oro pagalvės, o kartu ir radijo ryšio stotelės bei kitų smulkių detalių neteko Šarkuvos gatvėje savąjį „Honda Accord“ palikęs kaunietis. Pastarasis tikslios ilgapirščių padarytos žalos dar nesuskaičiavo ir teigė artimiausiu metu ketinantis ją patikslinti. Beje, nukentėjusysis taip pat prie nuostolių priskaičiavo ir išdaužto priekinių durelių stiklo kainą.

Santakos policijos komisariate dėl vagysčių pradėti ikiteisminiai tyrimai. Abu nusikaltimai įvykdyti tą pačią naktį ir veikiausiai panašiu metu. Neatmetama, kad šiedu įsibrovimai į automobilius - tos pačios vagišių gaujos darbas. Juolab kad nusikaltimo braižas tiesiog identiškas.

Automobilių saugos oro pagalvių vagystės - nebe naujiena. Anksčiau tiek Kauno, tiek ir kitų didžiųjų šalies miestų teisėsaugininkams rimtu galvos skausmu buvo tapusios iš apynaujų „Peugeot 307", BMW ir kitų markių automobilių vogtos oro pagalvės. Sulaikius stambią šiais nusikaltimais įtartą gaują, tokie atvejai trumpam tapo retenybe.

Panašu, kad vieniems ilgapirščiams atsidūrus už grotų, jų pėdomis netruko pasekti kiti tokio amato gerbėjai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių