„Achemos grupės“ įmonę 4 valstybių pareigūnai įtaria mokesčių slėpimu Pereiti į pagrindinį turinį

„Achemos grupės“ įmonę 4 valstybių pareigūnai įtaria mokesčių slėpimu

2013-02-02 15:24
„Achemos grupės“ įmonę 4 valstybių pareigūnai įtaria mokesčių slėpimu
„Achemos grupės“ įmonę 4 valstybių pareigūnai įtaria mokesčių slėpimu / DMN archyvo nuotr.

Keturių valstybių pareigūnai vieno iš didžiausių Lietuvoje koncerno „Achemos grupė“ įmonę įtaria mokesčių slėpimu.

Kaip praneša dienraštis „Lietuvos rytas“, tarptautinis tyrimas pradėtas dėl grupei priklausančios bendrovės „Metoil“.

Pasak dienraščio, Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Slovakijos pareigūnai turi duomenų, kad ši Vilniuje įregistruota bendrovė galėjo nuslėpti apie 10 milijonų litų mokesčių.

Valstybinės mokesčių inspekcijos Didžiųjų mokesčių stebėsenos ir konsultavimo departamento direktoriaus pavaduotoja Indrė Ščeponienė teigė, kad atliekamas patikrinimas dėl „Metoil“ yra sudėtingas, didelės apimties.

„Patikrinimas atliekamas aktyviai bendradarbiaujant su trijų ES valstybių - Lenkijos, Latvijos ir Slovakijos mokesčių administratoriais“, - dienraščiui sakė I.Ščeponienė.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų